Wedge-it: Vrstviaca pyramída s oranžovou (15 dielikov)

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Vrstviaca  pyramída podporuje rozvoj zraku, sústredenie, pozornosť, priestorovú predstavivosť a konštrukčné zručnosti. Tiež presnosť a trpezlivosť, jemnú motoriku i poznávanie farieb.

Skladá sa z plastového podstavca a pätnástich plastových pevných dielov v piatich farbách, ktoré do seba vždy perfektne zapadajú.

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
€23,18    
Kód tovaru 6922822403798
Značka Kebo Toys
Kategória Wedge-it
 

WEDGE-IT

STAVEBNICA, KTORÁ ZAUJME VŠETKY VEKOVÉ KATEGORIE.

Wedge-it je kvalitná stavebnica. Skladá sa z plastového podstavca a pätnástich plastových pevných dielov v piatich farbách, ktoré do seba vždy perfektne zapadajú. Vďaka tomu je manipulácia s nimi jednoduchá a napriek tomu sa s týmito dielmi dajú vytvoriť úchvatné trojrozmerné modely a priestorové stavby.

Balenie obsahuje podstavec a 15 dielikov. Ďalej obsahuje obrázkovú predlohu na stavanie rôznych modelov, stavieb, veží či zvieratiek.

Na obrázkach v návode je niekoľko modelov, ktoré je možné zostaviť buď z jedného setu tejto stavebnice, alebo spojením viacerých setov. S narastajúcim množstvom setov Wedge-it možno stavať čoraz viac nových a zložitejších stavieb.

Stavby možno ľahko skladať aj rozkladať. Aj upratovanie stavebnice je rýchle. Stačí všetky dieliky jednoducho poskladať do stojana a vystaviť na poličku. 

 Podporuje jemnú motoriku, spoznávaní farieb, vývoj zraku. Tiež koncentráciu, pozornosť a priestorovú predstavivosť.

S touto stavebnicou si vyhrajú aj dospelí, vytvárajú z nej krásne a zložité stavby, ktoré vzbudzujú údiv.

Rozmer balenia: 13,5 x 13,5 x 18,5 cm, papierová škatuľa.

Vek: od 3 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: