Srdcový tep / Pumping heart model

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Funkčný model pulzujúceho srdca je krásna vzdelávacie hračka pre žiakov základných škôl a vôbec všetky deti, ktoré chcú pochopiť, ako tento dôležitý orgán v tele funguje. Model jednoducho napodobňuje a učí deti fungovanie krvného obehu v ľudskom tele.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€43,22    
Kód tovaru 4893338050191
Značka EDU-QI
Kategória Vzdelávacie
 
Deti sa ľahko naučia fungovanie krvného obehu v ľudskom tele

 

 Máte doma nadšeného malého biológa alebo žiaka či žiačku základnej školy, ktorí potrebujú porozumieť tomu, ako funguje srdce? Potom je pre nich ideálnym darčekom model pulzujúceho srdca. Model je tiež ideálnou pomôckou do tried základnej školy. Obľúbi si ho väčšina žiakov a prirodzene pochopí fungovanie tohto dôležitého orgánu v tele. Môže byť aj praktickým pomocníkom v ordinácii praktického lekára.

Plastový priehľadný model srdca pekne demonštruje fungovanie skutočného orgánu. Napodobňuje krvný obeh v ľudskom tele a čo sa v takomto srdci odohráva. Vďaka pumpičke deti uvidia, ako sfarbená kvapalina, ktorá znázorňuje krv (neokysličená a okysličená má rôznu farbu), preteká artériami a žilami. Deti prirodzene poznajú funkciu elasticky pracujúcich predsiení a chlopní. Vďaka modelu si deti vylepší znalosť anatómie a prehĺbia osobnostný rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostný, sociálny a zdravotný).

Ak by deti rady spoznali detailne aj ďalšie časti tela, môžete im zaobstarať aj modely ucha, kostru, modely torza tela (menšie alebo väčšie) alebo model oka. Alebo model chrupu, ku ktorému dostanú tiež kefku na zuby a návod, ako správne zuby vyčistiť.

Obsah balenia:
návod, model srdca, pumpička

Odporúčaný vek:
Doporučené od 8 rokov.

Výrobca:
Distribútorom edukačných hračiek a pomôcok Edu-Science je firma Commotion.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: