Ľudské oko / Human eye

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Model ľudského oka je ideálnym darčekom pre deti, ktoré zaujíma biológia, alebo práve v škole preberajú ľudské telo. Vďaka do detailu prepracovanému modelu sa naučia, z akých častí sa oko skladá a akú funkciu jeho jednotlivé časti v oku majú.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€91,52    
Kód tovaru 5060138820630
Značka EDU-QI
Kategória Vzdelávacie
 
Pýtajú sa vás niekedy deti, ako to, že očami vidíme a ako také oko funguje?

Nie je nič jednoduchšie ako im kúpiť model ľudského oka, ktorý môžu rozložiť na jednotlivé časti a tento dôležitý orgán ľudského tela poriadne preskúmať. Pri opätovnom zostavení sa deti naučia, kam vnútorná časť, spodná časť, šošovka, dúhovka a rohovka patria a ako na seba nadväzujú.

Model je tiež ideálnou pomôckou do tried základnej školy. Obľúbi si ho väčšina žiakov a prirodzene pochopí fungovanie tohto dôležitého orgánu v tele. Deti si vylepšia znalosť anatómie a prehĺbia osobnostný rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostný, sociálny a zdravotný). Praktickým pomocníkom môže byť model taktiež v ordinácii praktických lekárov alebo u očného lekára.

A ak by deti rady spoznali detailne aj ďalšie časti tela, môžete im zaobstarať aj modely torzá ľudského tela (menšie alebo väčšie), kostru, funkčný model pulzujúceho srdca alebo model ucha. Alebo model chrupu, ku ktorému dostanú aj kefku na zuby a návod, ako správne zuby vyčistiť.

obsah balenia
Návod, model zo 6 časti: vnútornú časť, spodnú časť, šošovku, dúhovku, rohovku. Model je upevnený na podstavci.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: