Kostra malá / Mini skeleton 46cm

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Malý model kostry je perfektnou pomôckou a hračkou pre deti, ktoré zaujíma ľudské telo a ako je v ňom čo poskladané. Model je zmenšeninou skutočné ľudské kostry, ktorú si deti môžu posadiť na svoj pracovný stôl.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€37,49    
Kód tovaru 4893338260460
Značka EDU-QI
Kategória Vzdelávacie
 

Zaujímajú sa vaše deti o ľudské telo, čo sa v ňom skrýva a ako na seba jednotlivé kosti, cievy a ďalšie časti nadväzujú?
Potom musíte domov zaobstarať detailnú napodobeninu ľudskej kostry, vďaka ktorej sa deti naučia, z akých kostí sa skladá, ako sa ktoré kosti volajú a na čo je človek potrebuje. Kostra je zmenšeninou skutočnej ľudskej kostry, ktorá sa zmestí každému dieťaťu do izbičky. V balení je tiež stojan, na ktorý možno kostru zavesiť. Vďaka modelu si deti vylepšia znalosť anatómie a prehĺbia osobnostný rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostný, sociálny a zdravotný).

A ak by deti rady spoznali detailne aj ďalšie časti tela, môžete im zaobstarať aj modely torza tela s ľudskými orgánmi, model ucha, kostru, funkčný model pulzujúceho srdca alebo model oka. Alebo model chrupu, ku ktorému dostanú tiež kefku na zuby a návod, ako správne zuby vyčistiť.

Model je tiež ideálnou pomôckou do tried základnej školy. Obľúbi si ho väčšina žiakov a prirodzene pochopia fungovanie tohto dôležitého orgánu v tele. Praktickým pomocníkom môže byť aj v ordinácii lekárov.

Odporúčaný vek:
Doporučené od 8 rokov.

Výrobca:
Distribútorom edukačných hračiek a pomôcok Edu-Science je firma Commotion.

Rozmery:
výška 460 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: