Anatomický set malý / Anatomy set with stand + Stetoskop ZDARMA

 
  • 1 z 3
 

Model torza ľudského tela je detailne prepracovaná vzdelávacie hračka a pomôcka pre školákov, ktorí chcú pochopiť, čo kde sa vo vnútri ukrýva a na čo ktorý orgán je a ako funguje. Každú časť si môžu vybrať a opäť vrátiť späť na miesto, budú tak mať pekný prehľad o tom, kde jednotlivé časti hľadať. Anatomický model, ktorý nemá rozkladacie hlavu. 

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
€35,01    
Kód tovaru 4893338050276
Značka EDX Education
Kategória Vzdelávacie
 
Máte doma malého biológa, ktorému dookola vŕta hlavou, ako to asi môže vyzerať vnútri tela?

Koho by nezaujímalo, čo sa vlastne vo vnútri skrýva. Pre takto zvedavé deti, ale aj tie, ktoré práve v škole preberajú ľudské telo, je ideálnym darčekom toto torzo tela od britskej distribučnej firmy Commotion.

Model tela je veľkostne prispôsobený tak, aby si ho každé dieťa mohlo dať na svoj pracovný stôl a mať ho vždy po ruke. Skladá sa z ôsmich kusov, ktoré možno rozložiť na jednotlivé časti. Tie predstavujú reálne ľudské orgány a deti si pekne precvičia, kde je ktorý uložený, ako na seba nadväzujú a akú funkciu v tele majú. Vďaka modelu si deti vylepší znalosť anatómie a prehĺbia osobnostný rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostný, sociálny a zdravotný).

A ak by deti rady spoznali detailne aj ďalšie časti tela, môžete im zaobstarať tiež modely ucha , kostru , funkčný model pulzujúceho srdca alebo model oka . Alebo model chrupu , ku ktorému dostanú tiež kefku na zuby a návod, ako správne zuby vyčistiť.

Model je tiež ideálnou pomôckou do tried základnej školy. Obľúbi si ho väčšina žiakov a prirodzene pochopia fungovanie tohto dôležitého orgánu v tele. Praktickým pomocníkom môže byť aj v ordinácii praktického lekára.

Obsah balenia:
návod, model torza tela s vyberateľnými vnútornými orgánmi

Odporúčaný vek:
Doporučené od 8 rokov.

Výrobca:
Distribútorom edukačných hračiek a pomôcok Edu-Science je firma Commotion.

Rozmer
výška 270 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: