Kniha Poďme/ The Game of let´s go!

 
  • 1 z 4
 

Zamatové zelené cestičky a ornamenty vedúce okolo rozlične vyrezaných otvorov rozličných tvarov. Cesta prstom cez prekážky a nástrahy po jemnučkej trase ...

Dostupnosť Skladem (2 ks)
Bežná cena €14,62
Ušetríte €5,46 (–37 %)
€9,16    
Kód tovaru 9780714860756
Značka Hervé Tullet
Kategória Vzdělávací knížky pro děti
 

Zatvorte oči a vydajte sa na cestu!

The game of let's go je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 x 21 cm a skladá sa zo 14 strán z pevného kartónu so zamatovou cestou a rôzne tvarovanými výrezmi.

Ste pripravení? Položte prst na čarovnú zamatovú cestu, zatvorte oči a vydajte sa za dobrodružstvom. Ste auto, zviera alebo dobrodruh, ktorý si hľadá cestu pralesom? Je vaša cesta zábavná, plná legrace alebo je napínavá a stretávajú vás nečakaná dobrodružstvo? Všetko je len a len na vás! Otáčajte stránky a uvidíte, kam vás cesta zavedie.

The game of let's go je určená deťom od 3 rokov a podporuje detskú predstavivosť a fantáziu. Menšie deti môžu využiť cestu a zákruty ako dráhu pre malé autíčko.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a nemala by chýbať v žiadnej knižničke. Sám autor opisuje svoje knihy ako "open books for open minds" - otvorené knihy pre otvorenú myseľ. Knihy sú akýmsi vodítkom pre detskú predstavivosť - či už v deťoch či v dospelých. Môžete ich čítať stále dokola a príbeh bude zakaždým iný. - Madame Coquette

http://www.madamecoquette.cz/2015/09/do-knihovnicky-nove-tulletky.html

https://www.youtube.com/watch?v=nPjoHAV3_Qw

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: