Kniha Hra na dážďovky / The Game of Finger Worms

 
 

Kniha z rady originálnej a vzrušujúcej série od Hervé Tullet. Zábavná a interaktivna hra s prstami pre malé deti. Kniha živo predstavuje imaginárny svet na vlastných prstoch.

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
Bežná cena €15,22
Ušetríte €5,69 (–37 %)
€9,53    
Kód tovaru 394
Značka Hervé Tullet
Kategória Vzdělávací knížky pro děti
 

Zahrajte sa na dážďovky!

The game of Finger worms je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 x 21 cm. Pre túto hru potrebujete len svoje prsty. Nakreslíte na ne oči a pusu a dážďovkové dobrodružstvo môže začať! Dážďovky toho spoznajú naozaj veľa - uvidia krásne kvety, pohrajú sa na snehu, stretnú sa s dinosaurami, prelezú bludisko z trubiek, ochutnajú vajíčko aj tortu, zaplávajú si v jazere s rybami, až sa nakoniec stretnú so svojou veľkou dážďovkovou rodinou. Prstové dážďovky podporia detskú fantáziu a predstavivosť. Táto zábavná kniha určite zaujme aj tých najmladších čitateľov, ktorí budú chcieť rozprávať o dážďovkovom dobrodružstve stále dookola.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a nemala by chýbať v žiadnej knižnici. Sám autor popisuje svoje knihy ako "open books for open minds" - otvorené knihy pre otvorenú myseľ. "Knihy sú akýmsi vodítkom pre detskú predstavivosť - či už v deťoch či v dospelých. Môžete ich čítať stále dokola a príbeh bude zakaždým iný." – Madame Coquette

Hervé Tullet je francúzsky autor knižiek pre najmenších. Svoju prvú knihu vytvoril v roke 1994 a od tej doby sa stal jedným z najviac inovatívnych autorov kníh pre deti na svete. Vo Francúzsku známy ako "Princ kníh pre predškolákov". Tullet prináša nový rozmer čítaných kníh, učí malé deti imaginárnemu a kreativnému mysleniu.

http://www.madamecoquette.cz/2014/08/do-knihovnicky-herve-tullet-lets-play.html

https://www.youtube.com/watch?v=nPjoHAV3_Qw

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: