Resources® Standard Pack (72 Pcs.)

 
Srdcovky Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Resources sú krásne stavebnice, vďaka ktorým sa deti zoznámia so zdrojmi, ktoré sú potrebné napríklad pri stavbe veľkomesta či dediny. Každý kus stavebnice napodobňuje tvarom a farbou ozajstné prírodné zdroje, základné prvky všetkého okolo nás. A na vás a deťoch je ich  kombinovať a skladať  a vdychovať tak život nekonečným výtvorom. Vhodné pre deti od 5 rokov.

 

 

 

 

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
Bežná cena €39,76
Ušetríte €7,96 (–20 %)
€31,80    
Kód tovaru 7305
Značka Taksa Toys
Kategória Výpredaj hračiek
 

Stavebnica Resources obsahuje rôzne kúsky, ktoré svojimi tvarmi i farbou pripomínajú naozajstné prírodné zdroje. Deti s nimi môžu skladať rozličné a takmer skutočné stavby podľa svojej fantázie.

Každý zo zdrojov predstavuje vďaka svojim jedinečným tvarom a uhlom výzvu sám o sebe. Keď budú dětji jednotlivé kúsky skladať k sebe, bude pre nich veľkou výzvou napríklad zákon gravitácie, ktorý preverí ich schopnosť trpezlivosti a presnosti. Skladanie stavieb vyžaduje zručnosť ozajstného staviteľa a myseľ vizionára. Veľkomesto alebo vidiek? Diaľnicu cez rieku alebo železničnú trať medzi poľami? Ide len o to, aby deti dali šancu svojej predstavivosti a môžu potom sledovať, ako im pod rukami rastie vlastný malý svet.


Siedem zdrojov pre stavbu

Existuje 7 rôznych zdrojov a to sú materiály stavebnice, s ktorými deti vytvoria nekonečné výtvory. Každý z nich má svoju jedinečnú podobu, farbu, ale aj povahu. Niektoré z týchto 7 materiálov budú deti poznať, pretože presne napodobňujú sedem jedinečných zdrojov v skutočnom svete. Tie sú základom moderných stavieb, ktoré vidia všade okolo seba každý deň: gule, kameň, strom, oceľ, tehla, drevo, ľudia, voda, piesok.

Stavanie bez spojov

Stavebnica neobsahuje žiadne spoje ani magnety, pretože nič také deti nebudú potrebovať. Kúsky majú gumový povrch a to umožňuje spájať ich spolu bez akýchkoľvek spojov. Jediné, čo musia urobiť, je nájsť tú správnu rovnováhu a ostatné je už na detskej fantázii. Ak deti dokážu vymyslieť nejaké architektonické dielo, auto, tvora alebo budú chcieť pozorovať guľu, ako sa kotúľa po koľajniciach dole, to už je len a len na nich.

Na stavanie so zdrojmi je krásne hlavne to, že dieťa rozvíja svoju fantáziu. Avšak ak si zo začiatku nebudú vedieť rady, môžu sa zoznámiť s niekoľkými návrhmi, čo je možné z jednotlivých kúskov vytvoriť.

Obsahuje 72 kusov

Výrobca Taksa Toys

Resources rozvíjajú detskú kreativitu, sociálnu a emočnú stránku osobnosti, rozpoznávaciu a percepčnú vnímavosť, motoriku.

Vek Odporúčané pre deti od 5 rokov.

Certifikované

Bezpečnosť je prioritou pre vás i pre nás, preto majú všetky použité materiály a farby certifikát, že sú pre deti bezpečné (TPE plastic)

 

european product design award127x127_2xeco friendly product of the year127x127_2xcreative play of the year127x127_2xfamily choice award127x127_2xtillywig brain child award127x127_2xtoyshopuk127x127_2x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: