Výlet za potápaním

Kidtown_zavřenáškola_potápění

Určite viete, že v súčasnosti je najdôležitejšie zostať v bezpečí. Hoci sa vládne nariadenie ohľadom koronavírusy Covid - 19 pozvoľna rozvolňujú, stále sa zdá, že je absolútne najbezpečnejšie zostať doma. A že vás to už doma nebaví, tak verte, že v tom nie ste sami. My v Kidtown.sk sme na tom úplne rovnako. Rúšku alebo respirátor už určite máte, tak prijmite naše pozvanie a poďte sa s nami potápať.

A nebojte, všetko je úplne bezpečné. Žiadne vouchery namiesto nezrealizovaného zájazdu vám ponúkať nebudeme. Pri potápaní platia stále rovnaké pravidlá a tie dnešné,  dobou nariadené ich nemenia. Rúško si nasadzovať nemusíte, stačí vám dýchací prístroj, ochranný oblek a rukavice pod neoprénon tiež nemusíte obliekať. Slaná voda by vás mala dostatočne ochrániť. Po návrate nemusíte kontaktovať ambasádu a ani nemusíte do karantény.

Garantujeme vám, že s nami si túto návštevu poriadne užijete, zabavíte deti i seba, dodáte telu veľa energie, odbúrate stres a objavíte nepoznané.

Poďte si s nami užiť tento potápačský výlet a hlavne urobte niečo pre svoje zdravie - zostaňte doma. Spoločne to zvládneme.

 

Najpredávanejšie

15
26 11526
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom