Re- cycle- me- zmrzlinárstvo

 
 

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, z ktorých vyrobíte ekologické veci pre princeznú či pirátov, rôzne zvieratká, robota či raketu. Hračka rozvíja tvorivé schopnosti a predovšetkým vedie deti k recyklácií odpadu, pretože deti učí vyrábať veci zo zostatkov použitých vecí.

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
€14,72    
Kód tovaru 12037128005
Značka Fun2 Give
Kategória Tvorivé hračky
 
Zmrzlinárstvo

Kto z detí by nemal rád zmrzlinu. Ale sladkého už dnes mali dosť? Tak potom nech si deti vyrobia aspoň zmrzlinu z použitého materiálu. Síce si na nej nepochutnajú, ale dlhšie im vydrží. A výrobou zmrzlinárstva sa skvelo zabavia. Naviac sa deti prirodzene naučia tomu, že nie všetko musí letieť do koša, ale každý materiál ide znovu spracovať. Deti trénujú tak kreativitu a jemnú motoriku.

Re-Cycle-Me - inšpiratívne sady

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, v ktorých nájdete potrebnú "zmes" vecí k tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov, vezmete si lepidlo a nožničky a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. Deťom môžete vybrať sadu z mnoho motívov (pre chlapcov, roboty či pirátov, pre malé slečny princeznovské motívy a priateľské zvieratká). 

Obsah balenia Re-Cycle-Me Zmrzlinárstvo:

návod, nálepky, papierové tvary, penový materiál, obojstranná lepiaca páska, rôzne farebný krepový papier, látkové strapaté doplnky rôznych farieb a veľkostí, špajle, biela tempera, štetec, stuha, plastové prúžky

Naviac budete potrebovať použité:

návod, 1x pet fľašu, 1x rolku od toaletného papiera, 1x papierové kuchynské utierky, 1x väčšiu krabicu, 1x starý plecháč

Naučia sa šetrne zaobchádzať s odpadom

Značka Re-Cycle-Me sa snaží o to, aby si deti i rodičia uvedomili, aké veľké množstvo odpadu my ľudia produkujeme a toto množstvo sa snažili znižovať. Odpad totiž nemusíme len vyhadzovať do správnych kontejnerov, môžeme ho taktiež recyklovať tvorením úžasných vlastnoručne vyrobených hračiek a umeleckých predmetov.

Podľa návodu i podľa fantázie

V baleniach Re- Cycle- Me nájdete základný materiál, návod a odporučenie, aký odpad k výrobe budete potrebovať. Veľa vecí vám tak výrobca poradí a mnoho toho pri samotnej výrobe vymyslia deti samé. Fantázií sa medze nekladú. Deti budú strihať, lepiť, farbiť a vymýšľať, kam čo nalepia a ako čo vyfarbia. A to deti ohromne baví a naviac to rozvíja ich jemnú motoriku i fantáziu.

V krabiciach s eko certifikátom

Kreativné sady nájdete v krabiciach s cetifikátem FSC (http://www.czechfsc.cz: kupujete výrobok z šetrne obhospodarujúcich lesov). Vnútri nájdete návod a materiál k tvoreniu. Na každej krabici nájdete, čo vlastného budete k výrobe potrebovať. 

Odporúčaný vek:

Sady sú určené deťom od 4 rokov. Niektoré sú ale zložitejšie a tie výrobca odporučuje deťom od 8 rokov. 

Výrobca:

Sady Re-Cycle-Me sú nápadom holandských rodičov, ktorí chceli vyrábať tzv. udržateľné hračky. Teda opätovne využívať odpad. A touto hravou cestou to naučiť tak svoje deti. Design a priemyselnú výrobu má na starosti FUN2GIVE HONKONG LTD.

Videá:

https://www.youtube.com/watch?v=KhwKAEqQoiE 

https://www.youtube.com/watch?v=iHPRk0DCDAo

https://www.youtube.com/watch?v=E1eGWtF35II

https://www.youtube.com/watch?v=QozN_OcZ1ak

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: