Re-cycle-me - Krabička na vajíčka (dievčatá)

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, z ktorých vyrobíte ekologické veci pre princeznú či pirátov, rôzne zvieratká, robota či raketu. Hračka rozvíja tvorivé schopnosti a predovšetkým vedie deti k recyklácií odpadu, pretože deti učí vyrábať veci zo zostatkov použitých vecí. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. 

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Bežná cena €9,61
Ušetríte €5,45 (–57 %)
€4,16    
Kód tovaru 504
Značka Fun2 Give
Kategória Tvorivé hračky
 
Naučia sa šetrne zaobchádzať s odpadom

Odpad nemusíme len vyhadzovať do správnych kontejnerov, môžeme ho taktiež recyklovať tvorením úžasných vlastnoručne vyrobených hračiek a umeleckých predmetov. V baleniach  nájdete základný materiál, návod a odporučenie, aký odpad k výrobe budete potrebovať. Veľa vecí vám tak výrobca poradí a mnoho toho pri samotnej výrobe vymyslia deti samé. Fantázií sa medze nekladú. Deti budú strihať, lepiť, farbiť a vymýšľať, kam čo nalepia a ako čo vymaľujú. A to deti ohromne baví a naviac to rozvíja ich jemnú motoriku i fantáziu.

Obsah balenia Re-Cycle-Me Box na vajíčka:

návod, penový materiál, nálepky, papierové tvary, štetec, temperové farby (hnedá, červená), vodové farby (sivá, biela, modrá, čierna), povraz, štetinaté drôty, svorky na spojovanie, zmrzlinové drievka

Naviac budete potrebovať použité:

rolku od toaletného papiera, krabice na vajíčka na 12 ks, krabice na vajíčka na 6 ks

 
Odporúčaný vek:

Sady sú určené deťom od 4 rokov. Niektoré sú ale zložitejšie a tie výrobca odporučuje deťom od 8 rokov. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: