Re-cycle-me - Science

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, z ktorých vyrobíte ekologické veci pre princeznú či pirátov, rôzne zvieratká, robota či raketu. Hračka rozvíja tvorivé schopnosti a predovšetkým vedie deti k recyklácií odpadu, pretože deti učí vyrábať veci zo zostatkov použitých vecí. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. 

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Bežná cena €13,81
Ušetríte €7,98 (–58 %)
€5,83    
Kód tovaru 558
Značka Fun2 Give
Kategória Tvorivé hračky
 
Naučia sa šetrne zaobchádzať s odpadom

Odpad nemusíme len vyhadzovať do správnych kontejnerov, môžeme ho taktiež recyklovať tvorením úžasných vlastnoručne vyrobených hračiek a umeleckých predmetov. V baleniach  nájdete základný materiál, návod a odporučenie, aký odpad k výrobe budete potrebovať. Veľa vecí vám tak výrobca poradí a mnoho toho pri samotnej výrobe vymyslia deti samé. Fantázií sa medze nekladú. Deti budú strihať, lepiť, farbiť a vymýšľať, kam čo nalepia a ako čo vymaľujú. A to deti ohromne baví a naviac to rozvíja ich jemnú motoriku i fantáziu.

Obsah balenia Re-Cycle-Me Science:

návod, nálepky, vystrihovacie tvary, tempery (modrá, sivá, červená), pružina, 11x špajla, štetec, slamky, modrý a zelený nafukovací balónik, čierny povraz, kancelárska sponka

Naviac budete potrebovať použité:

2x pet fľašu, 3x kartón od mlieka, 1x CD, 1x väčšiu krabicu

Odporúčaný vek:

Sady sú určené deťom od 4+. Niektoré sú ale zložitejšie a tie výrobca odporučuje deťom od 8+. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: