Re- cycle- me- Reštaurácia

 
  • 1 z 2
 

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, z ktorých vyrobíte ekologické veci pre princeznú či pirátov, rôzne zvieratká, robota či raketu. Hračka rozvíja tvorivé schopnosti a predovšetkým vedie deti k recyklácií odpadu, pretože deti učí vyrábať veci zo zostatkov použitých vecí.

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
€14,72    
Kód tovaru 12037128003
Značka Fun2 Give
Kategória Tvorivé hračky
 
Reštaurácia

Chcú Vám deti niečo uvariť, ale zrovna z Vás nikto nemá hlad? Tak si zaobstarajte hravú sadu od Re-Cycle-Me, z kterej deti vyrobia najlepšiu reštauráciu v kraji. Zrecyklujú použité materiály doma a vytvoria všetko, čo v správnej reštaurácií potrebujete - príbory, taniere, tabule i výborné jedlo. Tak sa do toho puste, Vaše deti sa prirodzene naučia, že s použitými vecami sa dá ďalej pracovať a nemusia ich hneď vyhodiť do odpadkového koša. Naviac deti potrénujú kreativitu a jemnú motoriku.

Re-Cycle-Me - inšpiratívne sady

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, v ktorých nájdete potrebnú "zmes" vecí k tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov, vezmete si lepidlo a nožničky a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. Deťom môžete vybrať sadu z mnoho motívov (pre chlapcov, roboty či pirátov, pre malé slečny princeznovské motívy a priateľské zvieratká). 

Obsah balenia Re-Cycle-Me Reštaurácia:

návod, nálepky, papierové tvary, vystrihovacie tvary, šablóny, biela tempera, vodové farby (hnedá, žltá, červená), štetec, obojstranná lepiaca páska

Naviac budete potrebovať použité:

návod, 3x pet fľašu, 6x CD, 6x kombináciu roliek od toaletného papiera a papierových kuchynských utierok, 1x väčšiu krabicu, 1x krabicu od vajíčok na 12ks, 2x vrchnák od pet fľaše

Naučia sa šetrne zaobchádzať s odpadom

Značka Re-Cycle-Me sa snaží o to, aby si deti i rodičia uvedomili, aké veľké množstvo odpadu my ľudia produkujeme a toto množstvo sa snažili znižovať. Odpad totiž nemusíme len vyhadzovať do správnych kontejnerov, môžeme ho taktiež recyklovať tvorením úžasných vlastnoručne vyrobených hračiek a umeleckých predmetov.

Podľa návodu i podľa fantázie

V baleniach Re- Cycle- Me nájdete základný materiál, návod a odporučenie, aký odpad k výrobe budete potrebovať. Veľa vecí vám tak výrobca poradí a mnoho toho pri samotnej výrobe vymyslia deti samé. Fantázií sa medze nekladú. Deti budú strihať, lepiť, farbiť a vymýšľať, kam čo nalepia a ako čo vyfarbia. A to deti ohromne baví a naviac to rozvíja ich jemnú motoriku i fantáziu.

V krabiciach s eko certifikátom

Kreativné sady nájdete v krabiciach s cetifikátem FSC (http://www.czechfsc.cz: kupujete výrobok z šetrne obhospodarujúcich lesov). Vnútri nájdete návod a materiál k tvoreniu. Na každej krabici nájdete, čo vlastného budete k výrobe potrebovať. 

Odporúčaný vek:

Sady sú určené deťom od 4 rokov. Niektoré sú ale zložitejšie a tie výrobca odporučuje deťom od 8 rokov. 

Výrobca:

Sady Re-Cycle-Me sú nápadom holandských rodičov, ktorí chceli vyrábať tzv. udržateľné hračky. Teda opätovne využívať odpad. A touto hravou cestou to naučiť tak svoje deti. Design a priemyselnú výrobu má na starosti FUN2GIVE HONKONG LTD.

Videá:

https://www.youtube.com/watch?v=KhwKAEqQoiE 

https://www.youtube.com/watch?v=iHPRk0DCDAo

https://www.youtube.com/watch?v=E1eGWtF35II

https://www.youtube.com/watch?v=QozN_OcZ1ak

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: