Re-cycle-me - Veľká noc

 
Akcia Zväčšiť
 

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, z ktorých vyrobíte ekologické veci pre princeznú či pirátov, rôzne zvieratká, robota či raketu. Hračka rozvíja tvorivé schopnosti a predovšetkým vedie deti k recyklácií odpadu, pretože deti učí vyrábať veci zo zostatkov použitých vecí.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Bežná cena €10,48
Ušetríte €6,32 (–60 %)
€4,16    
Kód tovaru 4369
Značka Fun2 Give
Kategória Tvorivé hračky
 
Deti si vyrobia krásnu dekoráci na Veľkú noc

Inšpiratívnu veľkonočnú sadu si zamilujete. Nielenže krásne využijete nepotrebné krabičky od vajíčok, toaletných roliek a použité kartóny od mlieka či džúsu, ale hlavne vyrobíte krásnu dekoráciu pre Veľkú noc. Výrobu si užijú deti, rodičia i deduško s babičkou. Vlastne vyrobená sliepočka na vajíčko, zrecyklovaný zajačik alebo krabička pre "Veľkonočnú nádielku" urobia radosť všetkým. Deti potrénujú kreativitu, jemnú motoriku. Naviac deti prirodzene naučíte, že je potrebné šetriť prírodu a recyklovať.

Re-Cycle-Me - inšpiratívne sady

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, v ktorých nájdete potrebnú "zmes" vecí k tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov, vezmete si lepidlo a nožničky a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí.

Obsah balenia Re-Cycle-Me Veľká noc:

návod, penový materiál, nálepky s veľkonočným motívom, biela tempera, vodovky, štetec

Naviac budete potrebovať použité:

krabice od mlieka alebo džúsu, malú a veľkú krabičku od vajíčok, kelímok 

Naučia sa šetrne zaobchádzať s odpadom

Značka Re-Cycle-Me sa snaží o to, aby si deti i rodičia uvedomili, aké veľké množstvo odpadu my ľudia produkujeme a toto množstvo sa snažili znižovať. Odpad totiž nemusíme len vyhadzovať do správnych kontejnerov, môžeme ho taktiež recyklovať tvorením úžasných vlastnoručne vyrobených hračiek a umeleckých predmetov.

Podľa návodu i podľa fantázie

V baleniach Re- Cycle- Me nájdete základný materiál, návod a odporučenie, aký odpad k výrobe budete potrebovať. Veľa vecí vám tak výrobca poradí a mnoho toho pri samotnej výrobe vymyslia deti samé. Fantázií sa medze nekladú. Deti budú strihať, lepiť, farbiť a vymýšľať, kam čo nalepia a ako čo vyfarbia. A to deti ohromne baví a naviac to rozvíja ich jemnú motoriku i fantáziu.

V krabiciach s eko certifikátom

Vnútri nájdete návod a materiál k tvoreniu. Na každej krabici nájdete, čo vlastného budete k výrobe potrebovať. 

Odporúčaný vek:

Sady sú určené deťom od 4 rokov. Niektoré sú ale zložitejšie a tie výrobca odporučuje deťom od 8 rokov. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: