Re- cycle- me- cukráreň

 
  • 1 z 2
 

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, z ktorých vyrobíte ekologické veci pre princeznú či pirátov, rôzne zvieratká, robota či raketu. Hračka rozvíja tvorivé schopnosti a predovšetkým vedie deti k recyklácií odpadu, pretože deti učí vyrábať veci zo zostatkov použitých vecí.

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
€14,72    
Kód tovaru 12037128004
Značka Fun2 Give
Kategória Tvorivé hračky
 
Cukráreň

Máte doma malých maškrtníkov, čo si chcú upiecť vlastné dobroty? Aby si zo sladkostí nekazili zuby, je pre nich tým pravým darčekom cukrárstvo od Re-Cycle-Me. Z použitých vecí v domácnosti a materiálu v sade si postavia vlastnú cukráreň a upečú tie najlepšie torty, koláče a ďalší maškrty. V obchodíku si od nich kúpite i výborné lízatká alebo tú najlepší zmrzlinu v kraji. A hlavne, učia sa prirodzene tomu, že nie všetko musí letieť do koša, ale každý materiál ide znovu spracovať. Naviac deti trénujú kreativitu a jemnú motoriku.

Re-Cycle-Me - inšpiratívne sady

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, v ktorých nájdete potrebnú "zmes" vecí k tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov, vezmete si lepidlo a nožničky a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. Deťom môžete vybrať sadu z mnoho motívov (pre chlapcov, roboty či pirátov, pre malé slečny princeznovské motívy a priateľské zvieratká). 

Obsah balenia Re-Cycle-Me Cukráreň:

návod, nálepky, papierové tvary, penový materiál, materiál s plyšom, farebnú vatu rôznej veľkosti, biela tempera, ružová tempera, zelená tempera, štetec, stuhy, kúsky látok, špajle, sadu farebných srdiečok rôznej veľkosti, obojstranná lepiaca páska, nalepovacie tvary pre ozdobu, látkové strapaté doplnky

Naviac budete potrebovať použité:

5x kombináciu roliek od toaletného papiera a kuchynských papierových utierok, 2x kartón od vysokého mlieka alebo džúsu, 2x kartón do nízkeho mlieka alebo džúsu, 1x väčšiu krabicu, 1x krabicu od vajec na 12 ks.

Naučia sa šetrne zaobchádzať s odpadom

Značka Re-Cycle-Me sa snaží o to, aby si deti i rodičia uvedomili, aké veľké množstvo odpadu my ľudia produkujeme a toto množstvo sa snažili znižovať. Odpad totiž nemusíme len vyhadzovať do správnych kontejnerov, môžeme ho taktiež recyklovať tvorením úžasných vlastnoručne vyrobených hračiek a umeleckých predmetov.

Podľa návodu i podľa fantázie

V baleniach Re- Cycle- Me nájdete základný materiál, návod a odporučenie, aký odpad k výrobe budete potrebovať. Veľa vecí vám tak výrobca poradí a mnoho toho pri samotnej výrobe vymyslia deti samé. Fantázií sa medze nekladú. Deti budú strihať, lepiť, farbiť a vymýšľať, kam čo nalepia a ako čo vyfarbia. A to deti ohromne baví a naviac to rozvíja ich jemnú motoriku i fantáziu.

V krabiciach s eko certifikátom

Kreativné sady nájdete v krabiciach s cetifikátem FSC (http://www.czechfsc.cz: kupujete výrobok z šetrne obhospodarujúcich lesov). Vnútri nájdete návod a materiál k tvoreniu. Na každej krabici nájdete, čo vlastného budete k výrobe potrebovať. 

Odporúčaný vek:

Sady sú určené deťom od 4 rokov. Niektoré sú ale zložitejšie a tie výrobca odporučuje deťom od 8 rokov. 

Výrobca:

Sady Re-Cycle-Me sú nápadom holandských rodičov, ktorí chceli vyrábať tzv. udržateľné hračky. Teda opätovne využívať odpad. A touto hravou cestou to naučiť tak svoje deti. Design a priemyselnú výrobu má na starosti FUN2GIVE HONKONG LTD.

Videá:

https://www.youtube.com/watch?v=KhwKAEqQoiE 

https://www.youtube.com/watch?v=iHPRk0DCDAo

https://www.youtube.com/watch?v=E1eGWtF35II

https://www.youtube.com/watch?v=QozN_OcZ1ak

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: