TomTecT 190, Drevená stavebnica

 
Tip Vianočný tip Zväčšiť
  • 1 z 19
 

Drevená stavebnica TomTecT obsahujúca 190 stavebných kúskov. Skladá sa zo 190 kúskov drevených rôzne dlhých doštičiek, 30 malých plastových spojovacich dielov, 30 plastových spojovacich dielov, 40 dvoj-spojovacich dielov a 1 návodu na stavanie.

Nevhodné pre deti do 3 rokov - nebezpečenstvo vdýchnutia malých častí.
Stavebnica je určená deťom od 5 rokov.

 

Dostupnosť Skladem (3 ks)
€35,50    
Kód tovaru 3760250690037
Značka TomTect
Kategória TomTecT
 

TomTecT190 je základná varianta stavebnice TomTecT, obsahujúca doštičky o šiestich rôznych dĺžkach. Vďaka variabilite doštičiek môžete stavať úplne úchvatné stavby.

TomTecT je precízne vyrobená drevená stavebnica pochádzajúce od Toma van Brugena, vynálezcu stavebnice Kapla. Na rozdiel od Kaply sú drievka tenšie a v troch rôznych dĺžkach. Navyše sa spájajú flexibilnými umelohmotnými spojmi. Prepojovaním jednotlivých kúskov tak získate elegantné a stabilné stavby. Aj u stavebnice TomTecT je kladený veľký dôraz na kvalitu dreva, z ktorého sú doštičky vyrobené a vďaka ktorej je zaručená skvelá stabilita vašich stavieb.

U detí stavebnica rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť a podporuje ich matematické a konštrukčné zručnosti. Je skvelá aj pre tréning trpezlivosti a koncentrácie. Z tohto pohľadu môže byť použitá aj ako logopedická pomôcka či pomôcka k výučbe matematiky.

Dajte deťom možnosť tvoriť rôzne zvieratá, lode, mosty či rôzne geometrické tvary.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: