Bubbles

 

 

Bubbles je kartová postrehová hra plná farebných Rejdice bublín a kociek s netradičnými hodnotami. Hráč, ktorý dokáže kocky rýchlo vyhodnotiť a medzi vyloženými kartami rovnako rýchlo nájsť tú správnu, nemá čo riešiť - je víťaz.

 

Dostupnosť Na dotaz
€9,65
Kód tovaru 3120
Kategória Stolné
Položka bola vypredaná...
 

Bubbles je v podstate založené na dvojitom hľadaní. Najprv medzi kockami, potom medzi kartami. Na začiatku kola hodí jeden z hráčov všetkými štyrmi kockami. Kocky sú v rovnakých farbách ako bubliny na kartách. Padnúť na nich môžu hodnoty 1 až 24. Hráči si potom musí zoradiť kocky podľa hodnôt a rýchlo hľadať medzi vyloženými kartami tú zodpovedajúce.

Najvyššia hodené číslo znamená najväčšiu bublinu na karte, najnižšiu zasa najmenší bublinu. Hráč, ktorý najrýchlejšie nájde kartu, ktorá zodpovedá všetkým hodeným hodnotám, ju zakryje rukou. Pokiaľ ju trafil, berie si ju do svojej zásoby. Akonáhle niektorý z hráčov získa štyri karty, hra končí.

V hre sú dva typy kariet - na jedných sú bubliny zoradené podľa veľkosti, na druhých sú náhodne rozhádzané. Hráči si môžu vybrať, či zvolí jednoduchšie alebo zložitejšie variant hrania, prípadne môžu karty kombinovať.

Hra Bubbles obsahuje:
24 kariet 4 kocky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: