Drevené 3D mechanické puzzle Hasičské auto

 
Akcia Zväčšiť
 

UGEARS sú drevené mechanické pohyblivé 3D puzzle z prírodnej drevenej preglejky, z ktorých zostavíte historické funkčné modely. Deti si tak postavia električku či kombajn, ktoré samy jazdia.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
€102,48    
Kód tovaru 4820184120310
Značka UGEARS
Kategória Stavebnice
 

Pre odrastených školákov nad 14 rokov je ideálnym darčekom parádny 3D puzzle UGEARS. Ide o do detailu prepracovanú skladačku, z ktorej deti zložia traktor, kombajn či električku a verte, že to bude milá zábava pre spoločné večery. Ich zostavením získajú úplne dokonalé a funkčné modely, ktoré sa pohybujú.

Zábava aj rozvoj motoriky

Tým, že 3D puzzle UGEARS sú naozaj prepracované do detailu, deti si pri ich skladaní precvičia motoriku i svoju fantáziu. Tiež si užijú veľa zábavy. Navyše, keď puzzle zložia správne a budú sa o zložený model dobre starať a správne ho udržiavať, získajú tak plne funkčné a pohyblivé modely, vďaka ktorým objavia tajomstvo mechaniky.

Hasičské auto

Hasičské auto s požiarnym rebríkom je detailne prepracovaný 3D model. Vďaka natočeniu kľúčikom sa vozidlo rozbehne. Pri správnom natočení rebríka ho možno pomocou ozubených koliesok vysunúť.

 Detaily k hasičskému autu:

  • veľkosť balenia je 37,2 x 17 x 5,7 cm 
  • rozmery výrobku 345 x 200 x 125 mm 
  • množstvo dielikov 537
  • doba stavby približne 14 - 16 hodín

 

Odporúčaný vek: od 14 rokov

Materiál:

Modely sú vyrobené z prírodnej drevenej preglejky. Pre zostavenie nie je potrebné lepidlo. Jednotlivé časti sú vopred vytvarované a vzájomne do seba zapadajú tak, aby vznikol finálny model.

Výrobca:

3D puzzle UGEARS sú pôvodom z ukrajinského mesta Kyjev a vyrábané na Ukrajine. V každom balení nájdete podrobný obrázkový návod v českom a slovenskom jazyku.

Odporúčaný vek:

3D puzzle UGEARS sú odporúčané deťom od 14 rokov.

Upozornenie:

Pre správne fungovanie a bezproblémovú prevádzku je potreba v návode popísané súčiastky (najmä osi) premazať voskom z obyčajnej sviečky, aby bola rotácia vykonávaná s minimálnym trením.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: