Drevené 3D mechanické puzzle doplnky (pre UGM-11)

 
 

UGEARS sú drevené mechanické pohyblivé 3D puzzle z prírodnej drevenej preglejky, z ktorých zostavíte historické funkčné modely. Deti si tak postavia električku či kombajn, ktoré samy jazdia.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
€67,74    
Kód tovaru 4820184120280
Značka UGEARS
Kategória Stavebnice
 

Pre odrastených školákov nad 14 rokov je ideálnym darčekom parádny 3D puzzle UGEARS. Ide o do detailu prepracovanú skladačku, z ktorej deti zložia traktor, kombajn či električku a verte, že to bude milá zábava pre spoločné večery. Ich zostavením získajú úplne dokonalé a funkčné modely, ktoré sa pohybujú.

Zábava aj rozvoj motoriky

Tým, že 3D puzzle UGEARS sú naozaj prepracované do detailu, deti si pri ich skladaní precvičia motoriku i svoju fantáziu. Tiež si užijú veľa zábavy. Navyše, keď puzzle zložia správne a budú sa o zložený model dobre starať a správne ho udržiavať, získajú tak plne funkčné a pohyblivé modely, vďaka ktorým objavia tajomstvo mechaniky.

Set doplnkov k nákladiaku

Praktické doplnky k nákladiaku

Ak vaše deti vypracovali pohyblivý model nákladiaku od UGEAR, musíte im kúpiť tiež set doplnkov. Ten obsahuje požiarnej rebrík, tanker a vozík. 

Detaily k setu:

veľkosť balenia je 37,5 x 17 x 3,6 cm

Rozmery výrobku:

Cisterna: 170 * 115 * 135 mm

Požiarny rebrík: 360 * 120 * 175 mm

Podvozok: 225 * 110 * 105 mm

Množstvo dielikov 322

Čas stavby približne 12 hodín

Odporúčaný vek: od 14 rokov

Materiál:

Modely sú vyrobené z prírodnej drevenej preglejky. Pre zostavenie nie je potrebné lepidlo. Jednotlivé časti sú vopred vytvarované a vzájomne do seba zapadajú tak, aby vznikol finálny model.

Výrobca:

3D puzzle UGEARS sú pôvodom z ukrajinského mesta Kyjev a vyrábané na Ukrajine. V každom balení nájdete podrobný obrázkový návod v českom a slovenskom jazyku.

Upozornenie:

Pre správne fungovanie a bezproblémovú prevádzku je potreba v návode popísané súčiastky (najmä osi) premazať voskom z obyčajnej sviečky, aby bola rotácia vykonávaná s minimálnym trením.

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=mVCfpi40alQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=VenSLr32KeI

https://www.youtube.com/watch?v=fDQfyKSH8JY

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: