Re- cycle- me- hry

 
  • 1 z 3
 

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, z ktorých vyrobíte ekologické veci pre princeznú či pirátov, rôzne zvieratká, robota či raketu. Hračka rozvíja tvorivé schopnosti a predovšetkým vedie deti k recyklácií odpadu, pretože deti učí vyrábať veci zo zostatkov použitých vecí.

Dostupnosť Vyprodáno (> 5 ks)
€12,05    
Kód tovaru 4092
Značka Fun2 Give
Kategória Re-Cycle-Me
 
Plánujete detskú oslavu a chcete pre deti zaujímavý program?

A čo keby si ho sami pripravili a hry si vyrobili? Kúpte túto tvorivú sadu od Re-Cycle-Me. Z pet fliaš vyrobíte kolky, z drievka a roliek od toaleťákov chytanie rybičiek, z plechoviek krásný terč pre lopty. Deti sa naviac prirodzene naučia, že nie všetko sa musí hneď zahodiť do koša, ale ide to znovu použiť. Precvičia si tak fantáziu a jemnú motoriku. 

Re-Cycle-Me - inšpiratívne sady

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, v ktorých nájdete potrebnú "zmes" vecí k tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov, vezmete si lepidlo a nožničky a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. Deťom môžete vybrať sadu z mnoho motívov (pre chlapcov, roboty či pirátov, pre malé slečny princeznovské motívy a priateľské zvieratká). 

Obsah balenia Re-Cycle-Me hry:

návod, nálepky, farebné papiere, penový materiál, slamky, štetinaté drôty, dúhové guličky, nalepovacie oči, kancelárska spinka, povrazy, vodovky (modrá, čierna, biela, žltá, červená, zelená), štetec 

Naviac budete potrebovať použité:

5x malá pet fľaša (0,5l), 1x pet fľaša (1,5l), krabička na vajíčka na 6ks, 9x rolka od toaletného papiera, 6x plechovka, pevné konáriky

Naučia sa šetrne zaobchádzať s odpadom

Značka Re-Cycle-Me sa snaží o to, aby si deti i rodičia uvedomili, aké veľké množstvo odpadu my ľudia produkujeme a toto množstvo sa snažili znižovať. Odpad totiž nemusíme len vyhadzovať do správnych kontejnerov, môžeme ho taktiež recyklovať tvorením úžasných vlastnoručne vyrobených hračiek a umeleckých predmetov.

Podľa návodu i podľa fantázie

V baleniach Re- Cycle- Me nájdete základný materiál, návod a odporučenie, aký odpad k výrobe budete potrebovať. Veľa vecí vám tak výrobca poradí a mnoho toho pri samotnej výrobe vymyslia deti samé. Fantázií sa medze nekladú. Deti budú strihať, lepiť, farbiť a vymýšľať, kam čo nalepia a ako čo vyfarbia. A to deti ohromne baví a naviac to rozvíja ich jemnú motoriku i fantáziu.

V krabiciach s eko certifikátom

Kreativné sady nájdete v krabiciach s cetifikátem FSC (http://www.czechfsc.cz: kupujete výrobok z šetrne obhospodarujúcich lesov). Vnútri nájdete návod a materiál k tvoreniu. Na každej krabici nájdete, čo vlastného budete k výrobe potrebovať. 

Odporúčaný vek:

Sady sú určené deťom od 4 rokov. Niektoré sú ale zložitejšie a tie výrobca odporučuje deťom od 8 rokov. 

Výrobca:

Sady Re-Cycle-Me sú nápadom holandských rodičov, ktorí chceli vyrábať tzv. udržateľné hračky. Teda opätovne využívať odpad. A touto hravou cestou to naučiť tak svoje deti. Design a priemyselnú výrobu má na starosti FUN2GIVE HONKONG LTD.

Videá:

https://www.youtube.com/watch?v=KhwKAEqQoiE 

https://www.youtube.com/watch?v=iHPRk0DCDAo

https://www.youtube.com/watch?v=E1eGWtF35II

https://www.youtube.com/watch?v=QozN_OcZ1ak

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: