Re-cycle-Me Winter/ Zima

 
Vianočný tip Zväčšiť
 

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, z ktorých vyrobíte ekologické veci pre princeznú či pirátov, rôzne zvieratká, robota či raketu. Hračka rozvíja tvorivé schopnosti a predovšetkým vedie deti k recyklácií odpadu, pretože deti učí vyrábať veci zo zostatkov použitých vecí.

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
€9,15    
Kód tovaru 8594988006526
Značka Fun2 Give
Kategória RE-CYCLE-ME
 
Eskimák i ľadový medveď u Vás doma

Zastavujú sa Vaše deti v zoo radšej u ľadových medveďov a u tučniakov? Tak si ich zaobstarajte domov vďaka sade Zima od Re-Cycle-Me. K materiálu pridáte pár použitých kúskov, čo máte doma, a už sa Vám doma stavia ľadový medvedík a hrať sa chce i malý tučniak, tomu ale asistuje hnedý mrož. No a vyrobiť si s deťmi môžete i eskimáka a vyslať ho chytiť rybu na večeru. Deti prirodzene získajú krásny vzťah k ekológií, naučia sa recyklovať a naviac si precvičia fantáziu i jemnú motoriku.

Re-Cycle-Me - inšpiratívne sady

Re-Cycle-Me sú inšpiratívne sady, v ktorých nájdete potrebnú "zmes" vecí k tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov, vezmete si lepidlo a nožničky a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. Deťom môžete vybrať sadu z mnoho motívov (pre chlapcov, roboty či pirátov, pre malé slečny princeznovské motívy a priateľské zvieratká). 

Obsah balenia Re-Cycle-Me Zima:

návod, farebné papiere, penový materiál, plsťový penový materiál, nálepky, vystrihovacie papierové figúrky, biela tempera, červená vodovka, štetec, nalepovacie oči, štetinaté drôtiky, čierny povrázok

Naviac budete potrebovať použité:

2x kartón od mlieka alebo džúsu, 6x rolku od toaletného papiera, 1x pet fľašu, 1x bielu špajlu

Naučia sa šetrne zaobchádzať s odpadom

Značka Re-Cycle-Me sa snaží o to, aby si deti i rodičia uvedomili, aké veľké množstvo odpadu my ľudia produkujeme a toto množstvo sa snažili znižovať. Odpad totiž nemusíme len vyhadzovať do správnych kontejnerov, môžeme ho taktiež recyklovať tvorením úžasných vlastnoručne vyrobených hračiek a umeleckých predmetov.

Podľa návodu i podľa fantázie

V baleniach Re- Cycle- Me nájdete základný materiál, návod a odporučenie, aký odpad k výrobe budete potrebovať. Veľa vecí vám tak výrobca poradí a mnoho toho pri samotnej výrobe vymyslia deti samé. Fantázií sa medze nekladú. Deti budú strihať, lepiť, farbiť a vymýšľať, kam čo nalepia a ako čo vyfarbia. A to deti ohromne baví a naviac to rozvíja ich jemnú motoriku i fantáziu.

V krabiciach s eko certifikátom

Kreativné sady nájdete v krabiciach s cetifikátem FSC (http://www.czechfsc.cz: kupujete výrobok z šetrne obhospodarujúcich lesov). Vnútri nájdete návod a materiál k tvoreniu. Na každej krabici nájdete, čo vlastného budete k výrobe potrebovať. 

Odporúčaný vek:

Sady sú určené deťom od 4 rokov. Niektoré sú ale zložitejšie a tie výrobca odporučuje deťom od 8 rokov. 

Výrobca:

Sady Re-Cycle-Me sú nápadom holandských rodičov, ktorí chceli vyrábať tzv. udržateľné hračky. Teda opätovne využívať odpad. A touto hravou cestou to naučiť tak svoje deti. Design a priemyselnú výrobu má na starosti FUN2GIVE HONKONG LTD.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: