Pre deti od 1 roka

285A8462

 

Hračky, které potěší děti od 1 roku

Hovoríte si, či bude vaše ročné dieťa vnímať, že dostalo darček od Ježiška? To síce ešte nie, ale určite bude vnímať rodinnú vianočnú pohodu a darček mu urobí radosť. A darček si užije predovšetkým, keď to bude pekná hračka, ktorá ho bude baviť. Vám zase urobí radosť, ak ho taká hračka posunie v jeho vývoji. U takto malinkých detí pôjde predovšetkým o rozvoj hrubej a jemnej motoriky.

DRevEné hračky

My máme pre batoľa, ktoré sa už dosť možno pokúša o prvé krôčiky, krásnu ponuku drevených hračiek od Orange Tree Toys.

Tieto hračky rozvíjajú zručnosti vášho drobčeka - jemnú motoriku a sústredenosť, sú skvelé aj pre precvičovanie zraku a hmatu. Deti s nimi vyskúšajú prvé triediace pokusy, rozpoznávanie tvarov, a tak vlastne aj geometrických údajov.

Napríklad drevená magnetická hra chytanie rybičiek je skvelá hra na postreh a rozvoj jemných motorických zručností. V balení sú 2 magnetické prúty a 10 farebných morských tvorov, každý s číslami 1-10, ktoré možno zbierať postupne, alebo ich  počítať ako body pri zbere ryb. Drevené puzzle - zvieratká na farme. Je to sada robusných štrnástich drevených blokov s motívom farmy. Máme ich tiež s motívom morského sveta. Drevené počítanie rybičiek rozvíja jemné motorické zručnosti, deti sa učia farby a počítanie do 5. Sada farebných rybičiek obsahuje 15 ks rybičiek, ktoré deti skladajú na základovú dosku.  Drevené žraločie počítadlo má štyri rady po desiatich pestrofarebných posuvných korálikov. Deti sa učia prvé počty, sčítanie a odčítanie. Tiež roztomilý navliekací krúžkový krab ich bude baviť. Deti stohujú jednotlivé dieliky na seba od najväčšieho po najmenší. Rozvíjajú si koordináciu ruka- oko. Dieliky sú rozmerovo ideálne pre malé ruky.

Veľa zábavy zažijete s ťahacími hračkami, ktoré máme v podobe veselých zvieratiek - krokodíla, kravičky, ovečky, poníka, myšky, prasiatka a ďalších.

O tom, čo zaobstarať bábätkám, deťom od dvoch, troch, štyroch, piatich, šiestich, ôsmich rokov a starším, si prečítajte v jednotlivých kategóriách.

 

Pro ty, kteří už chodí bude určitě skvělým dárkem některá z chodících hraček na tyči.


 

RozvíjAjte Zmysly 

Využiť môžete špeciálnu predvianočnú ponuku senzorických kociek. Sensory Blocks tak získate za 54,79 € a dostanete k nim zdarma tiež zmyslové zrkadlové kocky Mirror blocks. Túto limitovanú edíciu dvoch je potrebné objednať ako jeden nákup na tomto odkaze - tzv. Sada S. Zmyslové kocky sú síce odporúčané od 18 mesiacov, často sa s nimi hrajú už deti mladšie, rovnako tak i staršie. Záleží na každom drobcovi. Vďaka jednotlivým kockám deti spoznávajú tvary, správanie rôznych skupenstviev, alebo farby. Z kociek tiež môžu postaviť zaujímavé abstraktné stavby. Sada 8 veľkých drevených kociek s obojstranným zrkadlom vnútri. Mirror blocks sú skvelým doplnením obľúbených Sensory Blocks, s ktorými sa vďaka rovnakým tvarom dobre kombinujú a stavebnicu tak rozširujú o ďalší rozmer.

sensory_mirror

AJ puzzlíky MÔŽU ROČNÉ deti baviť

PrE prvnÉ stavebnÉ pokusy

Deti si tiež určite obľúbia tzv. Dúhový set - Rainbow Architect.Táto sada krásnych farebných geometrických tvarov (štvorec, obdĺžnik, trojuholník a oblúk) v siedmich farbách dúhy ponúka nekonečné možnosti pre tvorivosť, konštrukciu a predstavivosť a zapojí deti do učenia naprieč niekoľkých oblasťami osnov: využitie inovácií a tvorivosti pri stavbe veží, domov alebo voľných sôch . Nabáda k rozvíjaniu fantázie a predstavivosti. Deti používajú matematickú logiku pre triedenie objektov do skupín, ktoré zodpovedajú farbe, tvaru, alebo veľkosti. Sada je tiež vhodná na precvičovanie motoriky. Precvičiť môžete tiež matematické termíny väčšie, menšie, vyššiea pod., Alebo zdokonaliť jazykové zručnosti a rozšíriť slovnú zásobu pri opise činností v akcii.

Chybu neurobíte ani výberom prvých Magnetických stavebných kociek (People Blocks). Dokonalé oblé a dobre uchopiteľné tvary magnetických stavebných kociek vášmu batoliatku uľahčia prvé stavebné pokusy a zdokonalia ho v jemnej motorike a rozoznávaní základných farieb. Môžete spolu stavať dopravné prostriedky a cestovať s nimi po mape, urobiť si prvé zvieratká alebo ľudské postavičky. Vďaka magnetu nie je potrebná fyzická silya lebo stavebné kocky sa vzájomne priťahujú správnymi stranami.

Mazlíci pro mazlíky

 

 

Najpredávanejšie

12
99 11299
Značky
 

Stránka 1 z 5 - 59 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 5 - 59 položiek celkom