Kaleidograph Snowflake - Snehové vločky

 
  • 1 z 4
 

Tento Kaleidograph je v tvare snehovej vločky. Vytvoríte s ním cez trilión rôznych designov vločiek! Hra je vhodná pre deti i dospelých. Obsahuje 10 perforovaných kartičiek, 2 podkladové kartičky a plagát s predlohou. Veľkosť 12 x 12 cm.

Dostupnosť Skladem (4 ks)
€16,77    
Kód tovaru 436
Značka Kaleidograph Design
Kategória Papierové / z kartónu
 

 Kaleidograph je hračka, hra, puzzle ..... nekonečne kreatívne pomôcka pre umelcov a všetkych hravých a kreatívnych ľudí, ktorých poteší skladanie farebných obrazcov. 12 zdanlivo jednoduchých kartičiek vytvorí vyše 500 biliónov rôznych kombinácií. Hra pre všetky vekové skupiny. Kaleidograph podporuje kreativitu, odmeňuje prekvapením a odhalí v každom umelca. Vytvorte si svoj vlastný obraz a alebo skúste vytvoriť kombináciu podľa priloženého plagátiku.

Súťažte s rodinou či priateľmi v rýchlosti vytvorenie obrzázkov podľa predlohy. Karty môžu byť vystavené ako umelecké dielo, použité ako šablóny pri kreslení a alebo cestovať s vami ako hračka.

Vyrobené v USA z ekologického materiálu. Kaleidograph bol zaradený okrem iného Forbes.com do top 10 hračiek podporujúcich kreativitu.

http://kaleidographtoy.com

https://www.youtube.com/watch?v=lXcOgR8jQ44

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: