Od 2 rokov

285A8470

 

V dvoCH ROKOCH dEti ohromnE rozvinÚ jemnÚ motoriku 

Jingle bells, jingle bells, ktože vám dal hlas? Už vás tiež prepadla predvianočný nálada? Alebo možno panika, aby ste tento rok všetko zaobstarali včas. Alebo premýšľate, čo tento rok darovať deťom pod stromček, aby im to urobilo radosť a už to vo svojej kolekcii hračiek nemali? Prečítajte si naše vianočné odporúčanie, určite v ňom nájdete niečo, čo deti ešte nemajú a čo ich bude baviť.

Pre deti vo veku dvoch rokov sú skvelou voľbou motorické hračky od značky Guidecraft. Rozvíjajú totiž množstvo zručností a posúvajú deti v ich vývoji ďalej.  Skrutkovanie Screw blocks je skvelou voľbou pre rozvoj jemnej motoriky, sústredenosti a trpezlivosti. Jemnú motoriku deti trénujú pomocou krúživého pohybu, ktorá je u tejto hračky potrebná. Skvelá je tiež Navliekacia húsenica, vďaka ktorej, pri navliekaní jednotlivých dielov na podstavec podľa priložených obojstranných kariet, vylepšujú jemnú motoriky, hmat a učia sa pracovať podľa predlohy.

 

Jemnú motoriku, prvé jednoduché počty a farby precvičíte vďaka Počítaniu a navliekaniu ovocia. V sade nájdete niekoľko druhov dreveného ovocia - jablko, hrušku, banán, citrón, hrozno, ktoré majú autentickú farbu. Deti môžu precvičiť farby, môžu si spočítať, koľko druhov ovocia majú, koľko je kusov z každého druhu. Sada obsahuje tiež dve zelené šnúrky s drevenými kolíčkami, na ktoré deti ovocie navliekajú a krásne tak precvičujú a hlavne zlepšujú jemnú motoriku.

Chybu neurobíte ani voľbou Veľkého hmatového domina a to s motívom Jedla či Farmy. U varianty s jedlom deti k sebe priraďujú správne druhy jedla. Menšie môžu priradiť podľa toho čo vidia, tie väčšie už môžu mať zaviazané oči a správny tvar spoznávajú hmatom. Domino je obojstranné, z jednej strany obrázky jedla, ktoré obsahujú textilné výplňe, z druhej strany klasické bodky na domino. V prípadne varianty s farmou k sebe deti priraďujú správne zvieratká. Deti pri hre rozvíjajú jemnú motoriku, hmat, trpezlivosť, základné počty v prípade klasického domina. Hra je tiež vhodná pre deti so zrakovým postihnutím.

Krásne sú tiež puzzle Hľadaj tvary (Shape town). Puzzle s 24 robustnými veľkými kúskami je ideálne pre malé prsty. Učí batoľatá farby, tvary a jednoduché počítanie. Deti hľadajú rôzne geometrické tvary a počítajú ich. Puzzle je tlačené atramentom na báze sóje na recyklovanom kartóne.

Ani u dvojročných neoľutujete kúpu niektorého zo Squišíkov! Vyberať môžete z množstva roztomilých chlpáčov, v ponuke je roztomilá chobotnička, malý Corgi, ako živé avokádo, ružový donut či včielka, zmrzlina, hamburger alebo baby koala.

Prečítajte si, čo darovať bábätkám, jednoročným, trojročným, štvorročným, päťročným, šesťročným a starším deťom pod vianočný stromček.

 Ale pozor! Vianočných darčekom ešte nie je koniec. Ak váš nákup bude v hodnote nad 58  (bez dopravy), pribalíme vám voucher na 4 € na budúci nákup.

Kidtown_Vánoce2021_webSK

 

Najpredávanejšie

10
220 110220
Značky
 

Stránka 1 z 6 - 62 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 6 - 62 položiek celkom