Farebný valček

 
Akcia Zväčšiť
 

Táto farebná hračka vytvára pri stlačení zvuk. Stimuluje zrak a sluch.

 

Rozmery: 6,5 x 6,5 x 5 cm

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Dostupnosť Skladem (3 ks)
€10,43    
Kód tovaru 2540
Značka Plan Toys
Kategória Montessori
 

Farebný valček

Farebná valcovitá hrkálka s dreveným korálikom vnútri , stimuluje vnímanie zvuku, farieb, akcie pohybu a zvukové reakcie hračky. Vhodné pre prvotné hranie sa, nácvik úchopu aj skúmanie žužlaním:).

Rozmery: 6,5 x 6,5 x 5 cm

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Firma Plan Toys vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučukovníkové. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové. Práve použitím týchto stromov, je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitie solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

PlanToys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 (pre vysokú kvalitu produktov) a 14001 (manažment životného prostredia).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: