MagnaTiles rozšiřujúci set mnohouholníky

 
Srdcovky Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Magnetická stavebnica - rozširujúcí set obsahujúci mnohouholníkové tvary.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
€22,22    
Kód tovaru 3978
Značka Valtech
Kategória MagnaTiles
 
Rozširujúca zostava mnohouholníky

Máte doma stavebnicu MagnaTiles a deťom už nestačí počet kúskov alebo by radi vyskúšali niečo nové? Kúpte im nové rozšírenie od tejto firmy- mnohouholníky. Získajú tak možnosť postaviť zostavy nových tvarov. V kombinácii s MagnaTiles 100, 48 alebo 32 ks môžu stavať krásne stavby, od vesmírnych rakiet cez rôzne zvieratká, menšie hrady a zámky pre princezné, hangáre pre lietadlá či garáže pre autíčka. Priehľadný variant navyše umožňuje stavby rôzne presviecovať, a to sa deťom ohromne páči. Dokúpiť môžete tiež rozširujúce zostavu obdĺžniky a veľké štvorce.

Stavebnica obsahuje:
4 päťuholníky, 4 kosoštvorce

Rôzne tvary umožnia mnoho variant stavieb

Stavebnica Magna-Tiles obsahuje ploché stavebné kusy rôznych tvarov a všetky majú po celom svojom obvode zabudované magnety - jednoducho sa na seba hranami lepí. V stavebnici nájdete veľké i malé magnetické štvorce, ktoré možno využiť pre stavbu stien, stropov i podláh hradov, zámkov, stajní, katedrál, pyramíd, vesmírnych plavidiel a mnohých ďalších stavieb. Rovnostranné, nepravidelné a pravouhlé trojuholníky zase využijete pre výstavbu striech, hradieb a dokončovanie vozidiel, rakiet či škunerov.

Stavbu jednoducho zostavíte aj rozložíte. Stavebnica je skladná, pretože jednotlivé kúsky naskladáte na seba. Jednotlivé kúsky sa tiež líšia farbou, a tak sú stavby farebné a veselé. U priehľadné varianty si deti môžu pekne pohrať so svetlom a stavby presvietiť.

Precvičia motoriku, matematiku i niečo z architektúry

Na Magna-Tiles naviac oceníte skutočnosť, že deti nielen rozvíjajú svoju fantáziu a kreativitu, ale sa veľa vecí aj naučia. Zistia čo je, a ako funguje magnet a prečo niektoré hrany sa k sebe priťahujú a niektoré odpudzujú. Precvičia si jemnú motoriku, ale taktiež matematiku- naučia sa rozpoznávať rôzne geometrické tvary. Dieťa porozumie napríklad tomu, že štvorec sa skladá z dvoch pravouhlých trojuholníkov alebo ako kombinovať štvorce a rovnostranné trojuholníky, aby vznikla lopta. Pochopia, čo je to priestorové vnímanie. Stanú sa z nich stavbári začiatočníci, ktorým sa môžu stavby na začiatku aj zrútiť. Naučia sa, ako stavať a prečo niečo vydrží a iné nie. A kto vie, možno raz vďaka Magna-Tiles budú stavať skutočné stavby

Bez ostrých hrán

Jednotlivé kúsky stavebnice Magna-Tiles sú z ľahkého farebného plastu bez ostrých hrán. Jednotlivé kúsky sú dostatočne veľké, a tak sa nemusíte báť toho, že by ich Vaše dieťatko prehltlo. Stavebnica bola ocenená v oblasti vzdelávacích hračiek cenou Educational Excellence. Získala taktiež za najlepšiu vzdelávaciu hračku v oblasti inžinierskeho myslenia, ale aj odporučenie rodičov. Magna-Tiles o sebe sami hovoria, že sú nerozbitné. A z našich doterajších skúseností to pri bežnom detskom hraní platí.

Stavebnica obsahuje:

Verzia 100ks: 4 veľké štvorce, 11 pravouhlých trojuholníkov, 20 rovnoramenných trojuholníkov, 50 menších štvorcov, a 15 nepravidelných trojuholníkov.

Verzia 32ks: 2 veľké štvorce, 4 pravouhlé trojuholníky,8 rovnostranných trojuholníkov, 14 menších štvorcov a 4 rovnoramenné trojuholníky

Odporúčaný vek: Stavebnica je určená deťom od 3 rokov

Výrobca:

Magna-Tiles stavebnice sa možno prekvapivo vyrábajú v Číne. Korene autora stavebnice Magna-Tiles nájdete až v Japonsku, žije však v USA. Preto adresu firmy nájdete v Japonsku i Amerike. My Magna-Tiles dovážame z USA.

Video k Magna-Tiles:

https://www.youtube.com/watch?v=bNRjv1dkJHE&list=PL8rLCmBFXD_A7BOynm6hXHA2DiaQHsKEg

https://www.youtube.com/watch?v=hkxLR4JxmU0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: