MagnaTiles 48 Clear - priehľadná

 
Srdcovky Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Magna- Tiles je magnetická stavebnica, z ktorej deti jednoducho postavia úžasné 3D stavby: vesmírnu loď, garáž pre autíčka, zámok, pyramídu, žirafu, alebo inú stavbu či zvieratko. Rozvinú fantáziu, precvičia motoriku, naučia sa geometrické tvary a pochopia priestorové vnímanie.

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
€89,72    
Kód tovaru 12011138003
Značka Valtech
Kategória MagnaTiles
 

Zo stavebnicou Magna -Tiles jednoducho postavíte akúkoľvek stavbu

Stroskotali u Vás Marťania a potrebujú novú vesmírnu loď? Alebo chcete novú garáž pre autá, zámok, či inú stavbu pre hračky? Zo stavebnicou Magna- Tiles jednoducho postavíte akúkoľvek stavbu, ktorú zrovna deti vymyslia. Postaviť ju môžu buď sami alebo môžete tvoriť spolu. Baviť to bude už tých najmenších od 3 rokov, chlapcov, dievčatá, deti staršie, rodičov, či babičku a dedka! Stavebnicu tiež môžete kombinovať i s ďalšími hračkami, napr. so stavebnicou Kapla.

Priehľadná Magna-Tiles 48

Priehľadné prevedenie stavebnice Magna-Tiles zo 48 ks je ideálnym základom, pokiaľ túto stavebnicu chcete vyskúšať a váhate, či bude Vaše deti baviť. A to už máme u nás v hračkárstve Kidtown odskúšané, stavebnica patrí medzi najobľúbenejšie kúsky u nás. Deti z nej postavia krásne stavby, od vesmírnych rakiet cez rôzne zvieratká, menšie hrady a zámky pre princezné, hangár pre lietadlá, či garáže pre autíčka. Naviac môžu využiť podvozok pre zostavenie krásneho auta, s ktorým sa deti vyhrajú. Priehľadná varianta umožňuje stavby rôzne presvetľovať a to sa deťom veľmi páči. Pokiaľ si ju deti zamilujú a radi by viac kúskov, môžete prikúpiť variantu z 32 alebo zo 100 kusov. Ďalšou z možností je siahnuť po rozširujúcej zostave obdĺžniky štvorce či mnohouholníky.

Verzia 48 ks obsahuje:

1 podvozok na kolieskach, 1 oblúk, 2 okenné trojuholníky, 3 veľké štvorce, 10 pravouhlých rovnoramenných trojuholníkov, 9 rovnostranných trojuholníkov, 12 menších štvorcov a 6 rovno ramenných trojuholníkov, 1 štvorcový dverový rám s prierezom, 2 nerovnomerné tvary s kruhovým prierezom, 1 malý dverový rám s prierezom

Rôzne tvary umožnia mnoho variant stavieb

Stavebnica Magna-Tiles obsahuje ploché stavebné kusy rôznych tvarov a všetky majú po celom svojom obvode zabudované magnety - jednoducho sa na seba hranami lepí. V stavebnici nájdete veľké i malé magnetické štvorce, ktoré možno využiť pre stavbu stien, stropov i podláh hradov, zámkov, stajní, katedrál, pyramíd, vesmírnych plavidiel a mnohých ďalších stavieb. Rovnostranné, nepravidelné a pravouhlé trojuholníky zase využijete pre výstavbu striech, hradieb a dokončovanie vozidiel, rakiet či škunerov.

Stavbu jednoducho zostavíte aj rozložíte. Stavebnica je skladná, pretože jednotlivé kúsky naskladáte na seba. Jednotlivé kúsky sa tiež líšia farbou, a tak sú stavby farebné a veselé. U priehľadné varianty si deti môžu pekne pohrať so svetlom a stavby presvietiť.

Precvičia motoriku, matematiku i niečo z architektúry

Na Magna-Tiles naviac oceníte skutočnosť, že deti nielen rozvíjajú svoju fantáziu a kreativitu, ale sa veľa vecí aj naučia. Zistia čo je, a ako funguje magnet a prečo niektoré hrany sa k sebe priťahujú a niektoré odpudzujú. Precvičia si jemnú motoriku, ale taktiež matematiku- naučia sa rozpoznávať rôzne geometrické tvary. Dieťa porozumie napríklad tomu, že štvorec sa skladá z dvoch pravouhlých trojuholníkov alebo ako kombinovať štvorce a rovnostranné trojuholníky, aby vznikla lopta. Pochopia, čo je to priestorové vnímanie. Stanú sa z nich stavbári začiatočníci, ktorým sa môžu stavby na začiatku aj zrútiť. Naučia sa, ako stavať a prečo niečo vydrží a iné nie. A kto vie, možno raz vďaka Magna-Tiles budú stavať skutočné stavby

Bez ostrých hrán

Jednotlivé kúsky stavebnice Magna-Tiles sú z ľahkého farebného plastu bez ostrých hrán. Jednotlivé kúsky sú dostatočne veľké, a tak sa nemusíte báť toho, že by ich Vaše dieťatko prehltlo. Stavebnica bola ocenená v oblasti vzdelávacích hračiek cenou Educational Excellence. Získala taktiež za najlepšiu vzdelávaciu hračku v oblasti inžinierskeho myslenia, ale aj odporučenie rodičov. Magna-Tiles o sebe sami hovoria, že sú nerozbitné. A z našich doterajších skúseností to pri bežnom detskom hraní platí.

Stavebnica obsahuje:

Verzia 100ks: 4 veľké štvorce, 11 pravouhlých trojuholníkov, 20 rovnoramenných trojuholníkov, 50 menších štvorcov, a 15 nepravidelných trojuholníkov.

Verzia 32ks: 2 veľké štvorce, 4 pravouhlé trojuholníky,8 rovnostranných trojuholníkov, 14 menších štvorcov a 4 rovnoramenné trojuholníky

Odporúčaný vek: Stavebnica je určená deťom od 3 rokov

Výrobca:

Magna-Tiles stavebnice sa možno prekvapivo vyrábajú v Číne. Korene autora stavebnice Magna-Tiles nájdete až v Japonsku, žije však v USA. Preto adresu firmy nájdete v Japonsku i Amerike. My Magna-Tiles dovážame z USA.

Video k Magna-Tiles:

https://www.youtube.com/watch?v=bNRjv1dkJHE&list=PL8rLCmBFXD_A7BOynm6hXHA2DiaQHsKEg

https://www.youtube.com/watch?v=hkxLR4JxmU0

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: