Kniha Hra hore dole/The Game of Tops and Tails

 
  • 1 z 5
 

Vzrušujúce hra pre deti s množstvom zábavných kombinácií.
Vďaka tejto hre môže mať písmenko U štyri nohy, slon môže stáť na dome či ťava môže niesť horu, ukazovák zdvihne nákladiak ... a ... alebo naopak!

Dostupnosť Skladem (3 ks)
Bežná cena €16,09
Ušetríte €6,01 (–37 %)
€10,08    
Kód tovaru 485
Značka Hervé Tullet
Kategória Knihy
 

Čo môže byť hore a čo dole?

The game of Tops and Tails je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 x 21 cm. Knižka sa skladá z 12 strán pevného kartónu rozdelených na polovicu.

Môže človek stáť na prste, hora na slonovi, dom na ťave, písmenko U so štyrmi nohami? Alebo je to snáď všetko naopak? Vytvorte si zábavné kombinácia obrázkov!

Knihu si môžete prezerať niekoľkokrát za sebou a zakaždým budú vaše kombinácia iné a zábavné. The game of Tops and Tails je určená deťom od 3 rokov a podporuje ich fantáziu a predstavivosť.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a nemala by chýbať v žiadnej knižničke. Sám autor opisuje svoje knihy ako "open books for open minds" - otvorené knihy pre otvorenú myseľ. Knihy sú akýmsi vodítkom pre detskú predstavivosť - či už v deťoch či v dospelých. Môžete ich čítať stále dokola a príbeh bude zakaždým iný. - Madame Coquette

http://www.madamecoquette.cz/2015/09/do-knihovnicky-nove-tulletky-podruhe.html#more

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: