Kniha Hra na sochára / The Game of Sculpture

 
  • 1 z 3
 

Kniha z radu originálnej a vzrušujúce série od Hervé Tulleta. Prvá naozaj interaktívna kniha o umení sochárstva pre deti. Jednoducho ju rozložíte a skladáte z nej sochu. Kniha má 16 strán a 14 ilustrácií. Rozmery 210 x 150 mm.

Dostupnosť Skladem (2 ks)
Bežná cena €15,40
Ušetríte €5,75 (–37 %)
€9,65    
Kód tovaru 395
Značka Hervé Tullet
Kategória Knihy
 

Kniha, ktorú rozložíte a skladáte z nej sochu

The game of sculpture je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 x 21 cm, pri rozložení dosahuje dĺžka maximálne 119 cm.

Sochy môžete tvoriť vďaka 12 vytlačovacím dielkam rôznych farieb a tvarov. Iste ale doma objavíte ďalšie vhodné kúsky skladačky, ktoré budú pasovať do otvorov a prierezov. Použité dieliky možno opäť ľahko vložiť späť do knižky.

Game of sculpture je určená deťom od 3 rokov a podporuje predstavivosť, fantáziu a kreativitu. Bezpochyby si sa s ňou vyhrajú aj dospelí, ktorí môžu pomôcť svojim deťom nájsť kúsky skladačky, ktoré by ich krásnu sochu ešte vylepšili.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a nemala by chýbať v žiadnej knižničke. Sám autor opisuje svoje knihy ako "open books for open minds" - otvorené knihy pre otvorenú myseľ. Knihy sú akýmsi vodítkom pre detskú predstavivosť - či už v deťoch či v dospelých. Môžete ich čítať stále dokola a príbeh bude zakaždým iný. - Madame Coquette

Hervé Tullet je francúzsky autor knižiek pre najmenších. Svoju prvú knihu vytvoril v roku 1994 a od tej doby sa stal jedným z najviac inovatívnych autorov kníh pre deti na svete. Vo Francúzsku známy ako "Princ kníh pre predškolákov". Tullet prináša nový rozmer čítania kníh, učia malé deti imaginárnemu a kreatívnemu mysleniu.

Videá:

https://www.youtube.com/watch?v=nPjoHAV3_Qw

http://www.madamecoquette.cz/2015/06/do-knihovnicky-game-of-sculpture.html

https://www.youtube.com/watch?v=JvsDCe3vBn0

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: