Kniha Hra na kombinácie umenia/The Game of Mix-up Art

 
  • 1 z 5
 

Kreativná knihová hra, v ktorej môžu deti vytvárať vlastné obrazy otáčaním jednotlivých častí stránok, které sú rozdelené na tri časti.

Dostupnosť Skladem (3 ks)
Bežná cena €16,09
Ušetríte €6,01 (–37 %)
€10,08    
Kód tovaru 487
Značka Hervé Tullet
Kategória Knihy
 

Vytvorte si vlastný obraz!

The game of Mix-up Art je interaktivná kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 x 21 cm. Knižka sa skladá z 12 strán z pevného kartónu rozdelených na 3 nepravidelné časti.

Vo vnútri nájdete krásne farebné maľby pripravené k vytvoreniu Vašich vlastných obrazov. Otáčajte stránky a tvorte nové a nové umelecké diela s farebnými obrazcami, kruhmi, čiarami i machuľami.

V každom dieťati sa skrýva umelec a s The game of Mix-up Art môže tvoriť dokonca bez neporiadku v byte. Knihu si môžete prehliadať niekoľkokrát za sebou a zakaždým budú Vaše diela iné a zábavné. The game of Mix-up Art je určená deťom od 3 rokov a podporuje ich tvorivosť, fantáziu a predstavivosť.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a nemala by chýbať v žiadnej knižnici. Sám autor popisuje svoje knihy ako "open books for open minds" - otvorené knihy pre otvorenú myseľ. "Knihy sú akýmsi vodítkom pre detskú predstavivosť - či už v deťoch či v dospelých. Môžete ich čítať stále dokola a príbeh bude zakaždým iný." – Madame Coquette

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: