Kniha Hra na dážďovky / The Game of Finger Worms

 
 

Kniha z rady originálnej a vzrušujúcej série od Hervé Tullet. Zábavná a interaktivna hra s prstami pre malé deti. Kniha živo predstavuje imaginárny svet na vlastných prstoch.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Bežná cena €16,09
Ušetríte €6,01 (–37 %)
€10,08    
Kód tovaru 394
Značka Hervé Tullet
Kategória Knihy
 

Zahrajte sa na dážďovky!

The game of Finger worms je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 x 21 cm. Pre túto hru potrebujete len svoje prsty. Nakreslíte na ne oči a pusu a dážďovkové dobrodružstvo môže začať! Dážďovky toho spoznajú naozaj veľa - uvidia krásne kvety, pohrajú sa na snehu, stretnú sa s dinosaurami, prelezú bludisko z trubiek, ochutnajú vajíčko aj tortu, zaplávajú si v jazere s rybami, až sa nakoniec stretnú so svojou veľkou dážďovkovou rodinou. Prstové dážďovky podporia detskú fantáziu a predstavivosť. Táto zábavná kniha určite zaujme aj tých najmladších čitateľov, ktorí budú chcieť rozprávať o dážďovkovom dobrodružstve stále dookola.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a nemala by chýbať v žiadnej knižnici. Sám autor popisuje svoje knihy ako "open books for open minds" - otvorené knihy pre otvorenú myseľ. "Knihy sú akýmsi vodítkom pre detskú predstavivosť - či už v deťoch či v dospelých. Môžete ich čítať stále dokola a príbeh bude zakaždým iný." – Madame Coquette

Hervé Tullet je francúzsky autor knižiek pre najmenších. Svoju prvú knihu vytvoril v roke 1994 a od tej doby sa stal jedným z najviac inovatívnych autorov kníh pre deti na svete. Vo Francúzsku známy ako "Princ kníh pre predškolákov". Tullet prináša nový rozmer čítaných kníh, učí malé deti imaginárnemu a kreativnému mysleniu.

http://www.madamecoquette.cz/2014/08/do-knihovnicky-herve-tullet-lets-play.html

https://www.youtube.com/watch?v=nPjoHAV3_Qw

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: