Kniha Hra kombinácií a porovnávania/The Game of Mix and Match

 
 

Kartónová farebná knižka so stránkami rozrezaných do štyroch pruhov. Otáčaním stránok ide skombinovať viac ako 50 rôznych obrázkov.

 

Dostupnosť Momentálně nedostupné (3 ks)
Bežná cena €16,09
Ušetríte €6,01 (–37 %)
€10,08    
Kód tovaru 482
Značka Hervé Tullet
Kategória Knihy
 

Nájdite správne kombinácie obrázkov!

The game of mix and match je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 x 21 cm a skladá sa z 12 strán z pevného kartónu rozdelených na štvrtiny.

Čo vznikne, keď spojíte srdce s jablkom, slimáka s citrónom, slnko s rukou alebo vázu s domom? Vytvárajte vlastné zábavné kombinácie alebo naopak nájdite všetky správne!

The game of mix and match je určená deťom od 3 rokov a podporuje ich predstavivosť a fantáziu. Mladšie deti iste zaujme otáčanie jednotlivých častí stránky a pozorovanie meniacich sa farebných obrázkov, staršie deti môžu hľadať správne kombináce obrázkov alebo tvoriť svoje vlastné.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a nemala by chýbať v žiadnej knižnici. Sám autor popisuje svoje knihy ako "open books for open minds" - otvorené knihy pre otvorenú myseľ. "Knihy sú akýmsi vodítkom pre detskú predstavivosť - či už v deťoch či v dospelých. Môžete ich čítať stále dokola a príbeh bude zakaždým iný." – Madame Coquette

 

http://www.madamecoquette.cz/2015/09/do-knihovnicky-nove-tulletky-podruhe.html

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: