GeoBender Cube - Abstract

 
  • 1 z 8
 

Magnetické puzzle v kocke, ktoré pretvoríte do viac ako 70 rôznych tvarov. Rozvíja detskú fantáziu, jemnú motoriku, posilňuje koncentráciu a rozvíja matematické a geometrické znalosti. Varianta Abstract je v krásnom čiernobielom dizajne.

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
€33,93    
Kód tovaru 12050028002
Značka GeoBender
Kategória Hračky na cesty
 

GeoBender je magnetické geometrické puzzle v kocke. Každá kocka obsahuje 12 magnetických pyramíd, ktoré sú spojené pántami. Pánty umožňujú kocku pretvárať do rôznych tvarov. Vďaka magnetom možno naopak kocku v jtl. tvaroch uzamknúť. Vďaka magnetom je navyše možné prepájať viac kociek a vytvárať tak zložitejšie tvary.

Viac ako 70 tvarov

Geo kocku možno vďaka integrovaným pántom meniť do viac ako 70 rôznych tvarov. Niektoré sú pevné, iné ohybné. Ale nečakajte nič jednoduché. Bude to nejaký čas trvať, než sa naučíte kocku vytvarovať do všetkých možných tvarov. Niektoré vám pôjdu hneď, k iným sa prebojujete až časom.

Pre neposedné ruky

Geo kocka je ideálny hračkou ale aj pomôckou pre deti i dospelých, ktorý neviedia, čo s rukami. Neposedné prstíky totiž skvele zamestná. Namiesto okusovanie nechtov či iných nerestí teraz budú objavovať nové a nové tvary, ktoré možno z kocky zostaviť. Kocka je tiež skvelým pomocníkom pre precvičenie geometrie a porozumeniu svetu magnetov. Pretváraním  kocky do rôznych tvarov navyše deti skvele precvičia jemnú motoriku a fantáziu. A ak narazíte na možnosti svojej predstavivosti, v balení nájdete predlohu, aké rôzne tvary je možné z kocky zostaviť.

GeoBender Abstract pre umelecké duše

Varianta Geo kocky Abstract je predovšetkým pre umelecké duše. Ocenia ich ľudia, ktorí pracujú s grafikou a umením. Na porvrchu nájdete šachovnicový vzor a vnútri vzory lineárne. Pretváraním kocky do rôznych tvarov získate zaujímavú kombináciu týchto vzorov. Niekomu sa z nich môže zatočiť i hlava.

Vek

Doporučené od 6 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Obsahuje

Každá kocka obsahuje 12 pyramíd, 12 pántov a 48 magnetov. V balení nájdete aj návod, aké rôzne tvary je možné z kocky zostaviť.

Výrobca

GeoBender: www.GeoBender.com

Videa
https://www.geobendercube.com/new-page-2

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: