Hračky na cesty

Čo by sa vám ešte hodilo na cesty? Na dovolenku v lese, prázdniny u babičky, alebo na cestu vlakom? No rozhodne niečo skladného, čo skrýva veľkú dávku zábavy!
 

Tiger Tribe


Veľa zábavy na cestách si užijete so zvieratkami značky Tiger Tribe, ako je tlupa dinosaurov, alebo zvieratká z džungle.

animals
dino2
tribes
unicorns
unicorns2


Malá krabička obsahuje úplne všetko, čo k hre potrebujete. Množstvo figúrok s témou (dinosaury / džungľa / jednorožci) schovaných v rozkladacie krabičke, ktorá slúži zároveň ako prostredie pre hru. Doplňte tým, čo nájdete v prírode a o zábavu máte postarané celé popoludnie! A pritom sa vám krabička vojde do vrecka.

Kreatívne sety

V Kidtowne nájdete veľké množstvo kreatívnych setov určených práve na cesty - obsahujú všetko potrebné a dajú sa ľahko zbaliť do vlastnej magnetickej krabičky, takže sa nič len tak nestratí.

Čo napríklad sadu Bláznivé oči? Obsahuje veľké množstvo predkreslených obrázkov, ktoré sa dopĺňajú lepiacimi očkami (na výber je mnoho druhov) a potom ich môžete vyfarbiť podľa fantázie priloženými fixkami.

oči
oči4
oči9
oči2
oči10Oodle Doodles sú skvelé sady pre prvé kreslenie od 1 roka. V sade nájdete veľký zošit obrázkov na dokreslenie, sadu voskoviek s tvarom vhodným pre najmenšie deti a 5 hárkov samolepiek, ktorými môžu deti obrázky tiež doplniť.

oodle3
oodle1
oodle7
oodle9
oodle8

 

Vreckoví draci

Vreckoví drak je ideálna hračka na dovolenku - je malý, ľahký, nezaberie v batôžku žiadne miesto a užijete si s ním veľa zábavy, či už vietor fúka, alebo nefúka.

draci2
draci9
draci4
draci1
draci5

 

Kousaky

Kousak je originálny žuvací prívesok. Pomôcka pre upokojenie, zmiernenie stresu, alebo alternatíva žuvania ceruzky, nechtov a pod. Pomáha tiež k sústredeniu. Máme ich viac druhov v troch variantách tvrdosti a v rôznych farbách.

Hlavolamy

Hlavu si na cestách môžete lámať s hlavolamom Starcube, Geobender, alebo KaplaChallenge.

Puzzle

Na cesty sa tiež skvele hodí cestovné puzzle, buď magnetické, alebo prakticky balené v ľanovom vrecúšku či plastovom, vodeodolnom puzdre.

Pexeso

Nezabudnite na karty, pridajte si aj postrehovú hru Postřehovka, alebo pexeso z našej ponuky.

Retro

Pri cestách si určite spomeniete, aké to bolo, keď ste ako malí cestovali sami. Tieto spomienky vám krásne osviežia hračky z edície Retro.

K vode

Navštívte tiež našu kategóriu hračiek na von, kde nájdete hračky k vode.

Užite si veľa zábavy pri cestovaní.

 

Najpredávanejšie

5
41 1541
Značky
 
 

Stránka 1 z 6 - 66 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 6 - 66 položiek celkom