Plan Toys - Matice a skrutky

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Matice a skrutky povzbudzujú deti k vytváraniu rôznych tvarov a postáv. Deti sa budú baviť zostavovaním a zakladaním skrutiek a matíc a zároveň si precvičovať motoriku.

 

Rozmery: 8 x 8 x 12 cm

 

Vhodné pre deti od 2 rokov.

 

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€18,85    
Kód tovaru 1093
Značka Plan Toys
Kategória Drevené
 

Plan Toys - Matice a skrutky

Naskrutkujte farebné tvary na skrutku a vytvárajte rôzne kombinácie. Cieľom hry je povzbudiť zručnosť u detí vďaka skrutkám a maticiam, ktoré sa dajú rôzne kombinovať. Hračka rozvíja zručnosť, kreativitu, motoriku, učí farby a tvary .

Firma Plan Toys sa zaoberá výrobou vysoko kvalitných ekologických hračiek. PlanToys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC, ISO 9001 a 14001. hračky od Plan Toys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás.

Vek: 2+

Materiál: drevo z kaučukovníka

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Krásne hračky vyrábané z kaučukovníkového dreva s dôrazom na vysokú kvalitu a ekologickosť. Všetky hračky PlanToys sú navrhované tak, aby podporovali rozvoj detí či už z pohľadu jemnej, alebo hrubej motoriky, logopedických schopností a vnímania farieb. Sú vhodné aj pre výučbu montessori pedagogiky.