Čiernobiele a kontrastné knižky v sade

 
Akcia Zväčšiť
 

Sada 2 čiernobielych a 1 čienobielej knihy s kontrastmi pre stimuláciu zraku bábätiek a malých detí.

 

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€13,99    
Kód tovaru 6891
Značka Better Brand s.r.o.
Kategória Čiernobiele pre najmenších
 

Čiernobielo pre najmenších I

Rozlišovacia čiernobiela kniha určená najmenším deťom. Strieda sa čierno-biela a bielo čierna kombinácia. Kombinácia podporuje rozlišovacie schopnosti najmenších, ktorí vidia len čiernobielo. Kombinácia týchto farieb prispieva k správnemu rozvoju zraku bábätiek. 

Kniha je vhodná i pre predčasne narodené detičky, deti s poruchou koncentrácie, deti s genetickou záťažou. Knihu môžete použiť i ako upokojujúci prvok pre plačúce a nekľudné deti. 

Certifikované 0+ 

Čiernobielo pre najmenších II

Čierno biela varianta s pridanou červenou pre najmenšie deti. Podporuje zrakové schopnosti najmenších detí, u ktorých je preukázané, že v rannom veku vidia najskôr čiernou a bielu farbu. Potom je dobré zrak stimulovať pridávaním ďalších farieb. Je vhodná pre novorodencov.

Kombinácia červenej, bielej a čiernej farby prispieva k správnemu rozvoju zraku bábätiek. 

Kniha je vhodná i pre predčasne narodené detičky, deti s poruchou koncentrácie, deti s genetickou záťažou. Veľmi dobre bude fungovať i upokojujúco pre plačúce a nekľudné deti. 

Certifikováné 0+

Farebne pre najmenších - kontrasty

Knižka z pevného papiera plná obrázkov vysoko kontrastných vzorov, tvarov a farieb. Je určená najmenším deťom, ktorým sa len vyvíja zrak a je pre nich dôležitá správna zraková stimulácia. Knihu odporúčame ako nasledujúcu po "Černobíle pro nejmenší" (vhodná už od narodenia) a "Černobíle pro nejmenší II s červenou "(tá je vhodná od 5. mesiacov). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: