Využite pre kúpu darčeka pre milované deti valentínskych zliav až 70%

Slávite Valentína alebo skôr fandíte májovému sviatku lásky? My v kidtown.sk máme radi obaje. Avšak Valentín je za rohom a vy tak môžete teraz využívať valentínskych zliav až 70% na obľúbené hračky. Darovať darček na sviatok zamilovaných totiž môžete svojmu partnerovi, ale aj vašim najmenším. Budú mať určite radosť.

Zľavy získate na hitovky ako sú Sensory blocks, Rainbow pebbles či Resources, rovnako ako praktické kreatívne sady alebo puzzle.

Korene sviatku dňa svätého Valentína

Deň svätého Valentína sa oslavuje predovšetkým v anglosaských krajinách vždy 14. februára ako sviatok lásky. V tento deň si ľudia, ktorí sa majú radi, dávajú darčeky, kvety, posielajú priania a pohľadnice s témou lásky. V posledných rokoch však sviatok lásky slavia ľudia už takmer po celom svete.

Sviatok zamilovaných má korene vo sviatku Lupercalia, ktorý sa slavil v starovekom Ríme. V predvečer tohto dňa vkladali ľudia do tzv. urien lásky lístočky s menami dievčat. Každý mladý muž potom ťahal lístoček a dievča, ktorej meno si vytiahol, sa malo stať jeho láskou v nasledujúcom roku. Podľa povesti však začal byť tento deň známy až vďaka kňazovi Valentínovi. Claudius II, vládca Ríma, zakazoval svojim vojakom ženiť a zasnúbiť sa. Bál sa, že by chceli zostať doma pri svojich rodinách a nešli do boja. Valentín vzdoroval vládcovi a tajne oddával mladé páry. Bol zatknutý a popravený práve 14. februára. Tak spolu obe tieto legendy splinuly a vznikol romantický sviatok, ktorý dnes slávime ako deň zamilovaných práve 14. februára.

Hračka ako darček pre milované hnevali aj zlobilky

K oslave dňa svätého Valentína by sme radi prispeli širokou možnosťou zliav na naše hračky. Vedľa romantickej večery či krásnych kvetín pre partnera  nezabudnite kúpiť tiež darček pre vaše deti.

Napríklad edukačné stavebnicu Resources teraz kúpite so zľavou 20%. Deti sa vďaka stavebnici zoznámia so zdrojmi, ktoré sú potrebné napríklad pri stavbe veľkomesta či dediny. Každý kus stavebnice napodobňuje tvarom a farbou ozajstné prírodné zdroje, základné prvky všetkého okolo nás.

Zľavu získate tiež na skvelé Sensory blocks, vďaka ktorým deti spoznávajú tvary, správanie rôznych skupenstiev, alebo farby. Z kociek môžu postaviť zaujímavé abstraktné stavby. Precvičujú s nimi základné zmysly - zrak, sluch a hmat.

Ak vaše deti rady tvoria, iste ich poteší niektorý z našich kreatívnych setov. Tie teraz získate s krásnou zľavou u niektorých až okolo 40%. Napríklad Magic painting pre najmenších  u ktorého máme krásne motívy - Ocean, Dinosaury, Fairy garden, Dopravné prostriedky a Deň v paláci. Za krásne ceny teraz ale zaobstaráte tiež napríklad Hodvábne pastelky, Voňavé fixky, ale tiež rôzne maľovacie sety v mnohých motívoch - Construction, Kúzlo jednorožca, Rainbow dreams, Outer space atď.

Tiež hračky od obľúbenej značky GuideCraft teraz kúpite za peknú cenu. Čo napríklad Navliekacia húsenica? Deti to milujú a napomáha im k rozvoju jemnej motoriky a hmatu. Sú teraz so zľavou 41% .

V našich zľavách sa oplatí tiež nákup roztomilých plyšákov Squishable. Pochádzajú z USA, kde sa stali veľkým hitom naprieč všetkými vekovými kategóriami. Aj medzi dospelými majú svojich fanúšikov. Najobľúbenejším plyšákom u nás je jednoznačne veľké avokádo. Vyberať môžete zo zvieratiek, napríklad mláďa narvala, veľkú siamskú mačku či pufferfish, alebo z jedla, napríklad hot dog či sushi.

A ak by ste radi niečo vybrali z našej edukačné sekcie, aj tam nájdete pekné ceny po zľavách. Preberajú deti v škole práve ľudské telo? Kúpte im niektorý z našich modelov - malú kostru alebo model srdca. Deti sa hrou naučia, z čoho sa jednotlivé orgány skladajú, ako do seba jednotlivé časti zapadajú a ako fungujú. Zvoliť môžete tiež pomôcky z iných predmetov - matematiky, či chémie. Uvidíte, že ich bude zrazu školská látka baviť!