Vianočné tipy: Vianoce plné darčekov i špeciálnych cien

stedre_vanoce

Vianoce sú o rodinnej pohode, jedle, cukrovinkách, rozdávanie darčekov a celkovo o tom si robiť navzájom radosť. Rozhodli sme sa, že urobíme radosť aj vám a tohtoročné Vianoce u nás budú pre vás naozaj štedré. Máme pre vás lákavé vianočné ponuky a pekné darčeky k nákupom. Vytipovali sme pre vás tie najobľúbenejšie produkty. K niektorým z nich máte automaticky darček zdarma, iné si môžete zakúpiť za špeciálnu vianočnú cenu, ktorá sa už nebude opakovať.

Môžete sa tak tešiť na Geomatrix zadarmo k veľkým MagnaTiles, na drievka navyše k veľkým baleniam KAPLY, Mirror Blocks ako darček ku klasickým Sensory Blocks. Radosť vám chceme urobiť tiež céčkami k nákupu nad 20 eur, alebo voucherom na 4 eurá na ďalší nákup, ktorý získate pri nákupe nad 58 eur. Prečítajte si detaily toho, ako tieto špeciálne ponuky fungujú.

DARČEK zdarma získáte k:

  • Magna Tiles 100 + Geomatrix ZADARMO

magnailes100-geomatrix-zdarma

  • Magna Tiles 110 Metropolis + Geomatrix ZADARMO

magnailes100-geomatrix-zdarma

  • Kapla 200 + 10 drievok ZADARMO

kapla200-10drivek-zdarma

  • Kapla 280 + 20 drievok ZADARMO

kapla280-20drivek-zdarma

  • Anatomický set malý + Stetoskop ZADARMO

lidske-telo-stetoskop-zdarma

  • a absolutní hit týchto Vianoc = Sensory Blocks 16 kociek + Mirror Blocks 8 kociek ZADARMO

sensory-blocks-mirror-zdarma

 

A TU NADIELKA NEKONČÍ...

Ježiško sa tento rok rozhodol, že odmení tiež len to, že u nás nakupujete a vraciate sa k nám. Ku každej objednávke nad 20 €  od nás preto dostanete ako darček legendárne céčka.

cecka-zdarma

Novo od 10. 11. získate k objednávke nad 48 eur jednu krabičku štartovacie sady PowerClix a spomínané céčka.

nakup-nad-1200

K objednávce nad 58 € (bez dopravy)  vám do balíčku pribalíme poukážku na ďalší nákup v hodnotě 4 €, ktorá nie je podmienená výškou ďalšieho nákupu a uplatniť ju môžete do 28. 2. 2021.

nakup-nad-1500

S objednávkou nad 1.800 Kč pak neplatíte ani poštovné.

 Kidtown_Vánoce2020_Voucher_webSK

Produkty v tejto kategórii už nie je možné kombinovať so žiadnou inou ďalšiu akciou, zľavovým kupónom, ani s vernostnou 3% zľavou. Na získanie darčeka sa do hodnoty objednávky nezapočítava cena dopravného.