Vianočné tipy: štvorročné deti nesklamú magnetické stavebnice

Máte doma štvorročných maliarov? Alebo nadšencov pre stavu robotov, áut, vesmírnych lodí či garáží a hradov pre rytiera? Skladajú puzzle, ale už ich staré motívy nebavia? Máme pre vás skvelé tipy na darčeky pod stromček. Darujte im hračky, ktoré ich budú baviť, posilnia ich fantáziu a rozvinú veľa ďalších zručností a znalostí. U nás v Kidtown.csk ich máme a poradíme vám, ktoré sú tie pravé pod váš vianočný stromček.

Sme si istí, že ako vianočný darček deti poteší niektorá z kreatívnych sád, puzzle, magnetické hry a stavebnice, zábavných postavičiek na gumovanie či naše nový plyšové Squishable.

HĽADAJTE s puzzlíkmi Čo je nad a Čo pod

Pokiaľ máte doma štvorročné dieťa zapálené pre skladanie puzzlí, potom mu kúpte naše Puzzle hore a dole. Tieto puzzle deti učia poznávať protiklady. Čo je nad zemou a čo pod zemou? Aká zvieratká žijú na zemi a pod zemou? Učí deti, aby boli zvedavé a pozorné.

Ponuku puzzlí máme ale širokú, v kategórii pre štvorročné ich nájdete veľa v krásnych motívoch. Napríklad puzzle od Mudpuppy či Crocodile Creek ich vždy poteší - letisko, princeznej, puzzle s tajomným obrázkom pre dievčatá, puzzle s tajomným obrázkom pre chlapcov, baletky, kamarátmi z džungle, zvieratká sveta, zvieratká z pralesa, akvária, a mnoho ďalších.

Magnetické hranIE neSklame

Peknú voľbou pod stromček sú tiež magnetické hračky. Napríklad Magnetické krabičky deti zabavia a sú ideálne na cesty. Balenie magnetické krabičky ponúka hodiny imaginárnej hry pre rozvoj fantázie s ľahkým ukladaním kusov. Máme ich v dvoch motívoch - lesné baletky a vytvor tvár.

Radosť malým staviteľom urobí tiež magnetická stavebnica MagnaTiles. Stavebnica obsahuje ploché stavebné kusy rôznych tvarov a všetky majú po celom svojom obvode zabudované magnety - jednoducho sa na seba hranami lepia. Deti zo stavebnice postavia krásne zámky, stajne, katedrály, pyramídy, vesmírne plavidlá a mnoho ďalších stavieb. Jednotlivé kúsky sa líšia farbou, a tak sú stavby farebné a veselé. Deti môžu využiť svetlo a stavby presvietiť. A hlavne oceníte skutočnosť, že deti nielen rozvíjajú svoju fantáziu a kreativitu, ale aj to že sa veľa vecí naučia. Zistia, čo je a ako funguje magnet a prečo niektoré strany k sebe priľnú a iné sa odpudzujú. Precvičia si jemnú motoriku, ale tiež matematiku - naučia sa totiž rozpoznávať rôzne geometrické tvary. Porozumia napríklad tomu, že štvorec sa skladá z dvoch pravouhlých trojuholníkov. Prirodzene porozumejú priestorovému vnímaniu.

A ak už klasickú MagnaTiles máte, kúpte do výbavy ešte MagnaTiles Metropolis. To je novinka, ktorá obsahuje jasnejšie farby a diely, ktoré je možné rozpohybovať.

A hlavne pri kúpe jednej z týchto dvoch variant o sto kusoch, získate ako darček naviac obľúbený Geomatrix.

Geomatrix magnetická stavebnica, ktorá prispieva k pochopeniu fyzikálnych súvislostí, ako napr. vyváženosť, gravitácia, magnetizmus. A pred Vianocami ju pre vás máme aj samostatne v špeciálnej ponuke 2+1, môžete tak urobiť radosť všetkým vašim deťom, alebo ďalším deťom v rodine.

ŠTVORROČNÉ DETI RÁDI TVORIA

Tvorivé dievčatká, ale aj chlapci, ktorí radi vyrábjú, ocenia niektoré z našich kreatívnych sád, či už od Tiger Tribe či sady RE-CYCLE-ME. Ak doma myslíte na ekológiu a štve vás, koľko odpadu my ľudia vyprodukujeme, je pre vašu rodinu sety RE-CYCLE-ME tým pravým. V týchto inšpiratívnych sadách nájdete potrebnú "zmes" vecí ku tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov, vezmete si lepidlo a nožnice a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržiteľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. A pritom myslíte aj na planétu Zem a deti prirodzene naučíte dobru vec. Pod stromček môžete vyberať zo sád pre dievčatá aj chlapcov - sety pre princezné, roboty či zvieratká atď.

Tvorivé sety od Tiger Tribe budú pod stromčekom tiež pekným darčekom - vyberať môžete z rôznych sád na maľovanie či vyrábanie, pre dievčatá aj chlapcov: vintage lietadlá, výroba šperkov, výroby princeznovských koruniek, sci-fi vymaľovávanie neónových priateľov, neonového jednorožca a mnohých ďalších.

 HRA NA DOKTORA JE ZÁBAVA!

Ak hľadáte pre deti doktorský kufrík, ktorý by neobsahoval len atrapy, ale skutočne funkčné súčasti, potom pre vás máme ten najlepší doktorský kufrík na trhu - Doktorský kufrík Budem doktor. Ukrýva všetko od náplastí, tampónov, obväzu, striekačiek, skúmaviek či drevených špachtiel a kvapkadla, cez gumové rukavice, rúšku, podložku a čiapočku až po emitku, plne funkčný teplomer či stetoskop. Pomocou očné tabuľky môžu deti vyšetriť zrak každého pacienta a vypísať recept s domácou liečbou. Prikúpiť môžete tiež Detský lekársky plášť.

baner-doktor

NEKONOČNÉ STAVANIE S KAPLOU

Klasikou je drevená stavebnica Kapla, tú deti poznajú dobre zo škôl a škôlok. A navyše máme vianočnú  akciu - pri kúpe stavebnice Kapla 200 kusov dostanete navyše 10 drievok, a stavebnice Kapla 280 kusov získate 20 drievok navyše.

baner-teen-kapla-text

VESELÉ GUMY DO PEREČNÍKU

Ak máte doma malého kresliara, určite sa nevyhnete momentom, kedy je potrebné niečo vygumovať. Pomôcť v tom deťom môžu niektoré z našich krásnych gúm od firmy Iwako. Tieto veselé gumy sú novinkou na slovenskom trhu. A nie sú to len tak obyčajné gumy, ale krásne figúrky na gumovanie. Na svoje si prídu milovníci a milovníčky jednorožcov, pánd, delfínov, slonov, tuleňov, žralokov, korytnačiek, veľrýb, opičiek, levov aj bizónov.

POMAZNANIE V KAŽDOM VEKU

Zabudnúť nesmieme ani v tejto kategórii na naše chlpáčov do postieľok - Squišákov! Vyberať môžete z množstva roztomilých chlpáčov, v ponuke je roztomilá chobotnička, malý Corgi, ako živé avokádo, ružový donut či včielka, zmrzlina, hamburger alebo baby koala.

 

>> Viac si o hračkách pre bábätká a deti od roka, dvoch rokov a troch rokov si prečítajte v predošlých článkoch.

Podrobnejšie tipy na nákup darčekov nájdete v každej jednotlivej vianočnej kategórii, ktoré sme rozdelili podľa vekových kategórií.

Ale pozor! Vianočných darčekom ešte nie je koniec. Pokiaľ u nás nakúpite nad 20 € (bez dopravy), pribalíme vám ako darček céčka zdarma (do vypredania zásob). Ak váš nákup bude v hodnote nad 58 € (bez dopravy), pribalíme vám voucher na 4 € na budúci nákup.

Kidtown_Vánoce2020_Voucher_webSK