Vianočné tipy: šesťročné aj staršie budú baviť edukačné hračky aj puzzle

Rolničky, rolničky, ktože vám dal hlas? Možno to znie bláznivo, ale pre mnohých z nás teraz už začína predvianočné obdobie a postupné rozmýšľania toho, čo komu zaobstarať pod vianočný stromček. S tým vám veľmi radi poradíme. Máme tu totiž pre vás tipy na to, aký vianočný darček môžete vybrať pre vaše šesťročné ratolesti.

Pre školákov máme krásne gumy, ktoré rozveselia každý peračník. Pre milovníkov plyšákov maznavého Squišíka. Alebo máme krásne hračky v našej retro kolekcii. Peknú možnosťou sú tiež edukačné pomôcky, ktoré hravou formou pomáhajú pochopiť školskú látku.

ABY PERAČNÍK NEBOL NUDNÝ

Niektoré deti v tejto kategórii sú užškoláci, alebo sa do školy chystajú. Všetkým sa budú do peračníka hodiť krásnej gumy od firmy Iwako.Tieto veselé gumy sú novinkou na slovenskom trhu. A nie sú to len tak obyčajné gumy, ale krásne figúrky na gumovanie. Na svoje si prídu milovníci a milovníčky jednorožcov, pánd, delfínov, slonov, tuleňov, žralokov, korytnačiek, veľrýb, opičiek, levov aj bizónov. Určite neváhajte, nech detský peračník nie je len samá klasika a povinnosť :)

ŠKOLA HROU A STETOSKOP ZADARMO

Preberajú deti v škole práve ľudské telo? Darujte im pod vianočný stromček niektorý z našich modelov - malú kostru, ľudské telo ,alebo srdce. Deti sa hrou naučia, z čoho sa jednotlivé orgány skladajú, ako do seba jednotlivé časti zapadajú a ako fungujú. Zvoliť môžete tiež pomôcky z iných predmetov - matematiky, chémie či fyziky. Uvidíte, že ich bude zrazu školské látka baviť!

Stetoskop získáte zdarma k nákupu malého anatomickému setu

NA POMAZNANIE

Pre milovníkov plyšákov máme v ponuke krásnych plyšových kamarátov. Krásné plyšové hračky, Squishable alebo ako im my hovoríme Squišíci, urobia radosť každému dieťaťu. Pochádzajú z USA, kde sa stali veľkým hitom naprieč všetkými vekovými kategóriami. Aj medzi dospelými majú svojich fanúšikov. Najobľúbenejším squišíkom u nás je jednoznačne malé avokádo, za ním hneď nasleduje veľké avokádo a nesmieme zabudnúť ani corgiho. Vyberať môžete zo zvieratiek -napríklad mláďa narvala, veľká siamské mačka či pufferfish, alebo z jedla - donut, hot dog či sushi.

285A9071-2

MILUJEME RETRO

Páčiť sa im budú tiež hračky z našej retro edície. Radosť im urobia napríklad magnetické šípky, ktoré nemajú ostré hroty, futbal, vznášajúce sa loptička či hra Jenga - tú si užije celá rodina :)

PRE NEPOSEDNÉ PRSTÍKY

Skvelou voľbou je StarCube Cosmos. Skladá sa z dvoch kociek, ktoré majú deti za úlohu rozpojiť, alebo naopak spojiť v jeden kus. A nie je to úplne jednoduché, ako sa môže zdať. Kocka má totiž niekoľko polôh a nie v každej z nich môžu deti dva kusy rozpojiť či spojiť. Kocka sa páči chalanom aj babám. Perfektné je pre detí, ktoré sú nepokojné a často nevedia, čo s rukami. Nájdete ju v troch variantách - farebnú, Cosmos a Wildlife.

Parádne ich zabaví tiež GeoBender, je to vlastne magnetické puzzle v kocke, ktoré pretvoríte vo viac ako 70 rôznych tvarov. Rozvíja detskú fantáziu, jemnú motoriku, posilňuje koncentráciu a rozvíja matematické a geometrické znalosti. Varianta Nautilus má na povrchu krásny hnedý dizajn, vnútri vás ale prekvapí farbou oceánu, ohňa a zeme. Varianta Primary kombinuje žltú, červenú a modrú farbu. Varianta Abstract je v krásnom čiernobielom dizajne.

Mali vaše deti rady Kaplu? Potom by sa im páčila sofistikovanejšia stavebnica TomTect. Všetci v rodine s ňou zažijete veľa zábavy. Hneď môžete začať stavať a vďaka prepojeniu drevených drievok plastovými spojmi postaviť krásne stavby a niektoré časti aj rozhýbať. Môže sa vám zdať, že stavebnice je len pre staršie deti, pretože je to práca s detailmi a detská jemná motorika dostane zabrať. Ale TomTectT si užijú aj deti menšie.

Ale pozor! Poponáhľajte si, pretože máme už len posledný kúsky.

PUZZLE BAVIA

A čo puzzle? Aj tie máme pre staršie deti, sú síce zložitejšie, ale je pre tento vek potreba - veľa malých kúskov, nech sa deti trochu potrápia a zabavia. A samozrejme im s tým môžete pomôcť. Navyše sa môžu aj niečo naučiť, keď im kúpite Discovery puzzle od Crocodile Creek - Svetová zvieratá, Dinosaury či Vesmír si iste zamilujú.

Podrobnejšie tipy na nákup darčekov nájdete v každej jednotlivej vianočnej kategórii, ktoré sme rozdelili podľa vekových kategórií.

Ale pozor! Vianočných darčekom ešte nie je koniec. Pokiaľ u nás nakúpite nad 20 € (bez dopravy), pribalíme vám ako darček céčka zdarma (do vypredania zásob). Ak váš nákup bude v hodnote nad 58 € (bez dopravy), pribalíme vám voucher na 4 € na budúci nákup.

Kidtown_Vánoce2020_Voucher_webSK