Vianočné tipy: i pre násťročných máme chytré hračky alebo chlpatých maznáčikov

 285A9071

Máte doma otráveného, alebo pre všetko nadšeného teenagera? A ako vníma vás násťročný Vianoce? My pre vás máme pár tipov, čo deťom pod stromček zaobstarať.

Možno vás to prekvapí, ale máme pekný výber aj pre násťročné deti. A to medzi hračkami aj edukačníma pomôckami. Či už siahnete po Squishable, StarCube, Geobenderu, puzzle či niektorom z našich modelov tela alebo Kaleidographu, neurobíte chybu. Prejdite si naše vianočné tipy a darček máte vyriešený.

SQUISHABLE PRE POMAZNANIE

Novinkou tohtoročných Vianoc sú Squišíci (Squishable). Hoci by sa mohlo zdať, že plyšové hračky sú len pre malé deti, opak je pravdou. V USA, odkiaľ tieto skvelé, plyšové hračky pochádzajú, sú práve medzi tínedžermi absolútnym hitom. Vyberať môžete z množstva roztomilých chlpáčov, v ponuke je roztomilá chobotnička, malý Corgi, avokádo ako živé, ružový donut či včielka, zmrzlina, hamburger alebo baby koala?

HLAVOLAMY A ZÁBAVA PRE NEPOSEDNÉ PRSTÍKY V JEDNOM 

StarCube Cosmos, StarCube Wildlife či farebný StarCube sú parádnym darčekom pre deti s neposednými prstami. Skladajú sa z dvoch kociek, ktoré majú deti za úlohu rozpojiť, alebo naopak spojiť v jeden kus. A nie je to úplne jednoduché, ako sa môže zdať. Kocka má totiž niekoľko polôh a nie v každej z nich môžu deti dva kusy rozpojiť či spojiť. Kocka sa páči chlapcom aj dievčatám. A baví i dospelých :)

Parádne deti zabaví i GeoBender, magnetické puzzle v kocke, ktoré pretvoríte do viac ako 70 rôznych tvarov. Rozvíja detskú fantáziu, jemnú motoriku, posilňuje koncentráciu a rozvíja matematické a geometrické znalosti. Varianta Nautilus má na povrchu krásny hnedý dizajn, vnútri vás ale prekvapí farbou oceánu, ohňa a zeme. Varianta Primary kombinuje žltú, červenú a modrú farbu. Varianta Abstract je v krásnom čiernobielom dizajne. Opäť je to pekná voľba aj pre dospelých :)

Chybu neurobíte ani výbero  Kaply Challenge . Podľa predlohy staviate zdanlivo jednoduché stavby. Avšak jedná sa o balančné stavby, ktoré len tak nepostoja. Balenie obsahuje 16 kusov drievok a 12 kartičiek s nápadmi, ako stavať úžasné malé stavby.

RETRO JE COOL

Nesklame ani naše Retro edícia. Vybrať môžete napríklad mini futbal, stolný basketbal, baloon making alebo šípky, ktoré majú miesto ostrých hrotov magnetické konce. Krásne retro oceníte možno skôr vy, deti to ale bude baviť.

STAVIAŠ, STAVIAM, STAVIAME

A čo skúsiť stavebnicu Shapescapes? Táto kreatívna stavebnica obsahuje plastové tvary rôznych farieb a veľkostí, z ktorých môžu deti vytvoriť pekné sochy zvierat, ľudí, autá, pirátske lode a pod. A to bez gombíkov či batérií, k hre potrebujú len fantáziu a svoje ruky. Krásna hračka vytvorená americkým sochárom Petrom Mayorom.

Myslíte si, že násťroční už nemôžu precvičiť jemnú motoriku a konštrukčné zručnosti? Chyba lávky, pri zostavovaní krásnych funkčných modelov od UGEARS sa tak rozhodne stane. UGEARS sú drevené mechanické pohyblivé 3D puzzle z prírodnej drevenej preglejky, z ktorých zostavíte historický funkčné modely. Deti si tak postavia električku či hasičské auto, stanicu, ktoré samy jazdí.

PUZZLE SÚ KLASIKA

Klasikou je voľba puzzlí. Tie s viacerými kúskami urobia deťom radosť a na dlho je zamestnajú. Napríklad 300kusové máme s krásnymi motívmi: tvarované puzzle v tvare vesmírnej rakety, tvarované puzzle prales či dinosaury alebo s obrázkami žralokov. Alebo vyberte fosforeskujú s 500 ks - Glow in the dark puzzle. Novinkou v ponuke puzzlí sú 500kusové puzzle Morské zvieratá, Vtáky z raja, Divoké Safari.

 

EDU POMÔCKY - K MALÉMU ANATOMICKÉMU SETU STETOSKOM ZADARMO

A ak deti niektorý predmet veľa baví, alebo naopak potrebujú niečo zopakovať, siahnite po darčeku z našej Edukačná kategórie. Veľa zábavy zažijete s Kostrou či torzo tela s odnímateľnými orgánmi. Rozobrať môžete aj Model oka alebo si vyskúšať prietok krvi v srdci. Pomôcky máme aj pre iné predmety: matematiku, chémiu či fyziku.

Ako darček sme si pripravili pre zvedavých žiakov pripravili Stetoskop zadarmo - získate ho k nákupu Malého anatomického setu.

Podrobnejšie tipy na nákup darčekov nájdete v každej jednotlivej vianočné kategórii, ktoré sme rozdelili podľa vekových kategórií

.Ale pozor! Vianočných darčekom ešte nie je koniec. Pokiaľ u nás nakúpite nad 20 € (bez dopravy), pribalíme vám ako darček céčka zdarma (do vypredania zásob). Ak váš nákup bude v hodnote nad 58 € (bez dopravy), pribalíme vám voucher na 4 € na budúci nákup.

Kidtown_Vánoce2020_Voucher_webSK