Tipy na darček pre deti za vysvedčenie

Deti sa už len niekoľkokrát vyspia a prinesú si zo školy polročné vysvedčenie. Ako to máte u vás doma, dostávajú deti za vysvedčenie odmenu? Idete len na zmrzlinu alebo deťom dáte darček? My si myslíme, že si školáci za svoju usilovnosť odmenu zaslúža a máme tu pre vás tip na drobné darčeky, ktoré príliš nezaťažia rodinný rozpočet, deťom však urobia radosť.

 

Neváhajte, máme hračky pre malých vedcov, dobrodruhov, spisovateľov, knihomoľov, introvertov, extrovertov. Jednoducho, každý si u nás príde na svoje.

Pre malých vedcov

Deťom, ktoré rady veci skúmajú, chcú poznať aj ten najmenší detail, by sa mohol hodiť náš mini mikroskop. Možno už doma majú klasický mikroskop na pracovný stôl, tento náš sa im ale vojde do vrecka. Môžete ho tak brať na všetky výlety a deti môžu preskúmať všetko, čo im príde do cesty. Navyše im k mikroskopu môžete zaobstarať aj sadu sklíčok s obsahom pre pozorovanie. Jednotlivé sklíčka obsahujú plasty, syntetické a prírodné vlákna, kobylku, škrob či vitamíny a huby.

 Pre športovcov

Ak máte doma vášnivých športovcov, máme ten pravý darček aj pre nich. Kúpte im jeden z našich krásnych lôpt, či užfutbalovú alebo na rugby. Máme ich v rôznych motívoch pre dievčatá aj chlapcov. Je váš malý športovec navyše zapálený pre tajomstvo vesmíru alebo u vás ešte neskončilo paleontologickej obdobie? Potom vyberte loptu s planétami alebo dinosaurami. Z ďalších motívov potom máme motýle, zvieratá či autá. A nie sú to len lopty futbalové, pozrite na celú našu ponuku.

Aj spisovatelia si prídu na svoje

Krásnym darčekom za vysvedčenie môže byť tiež jeden z našich diárov. Na výber máme niekoľko krásnych motívov, všetky sú navyše na zámok, a tak žiadne detské tajomstvo neutečie von. Vybrať môžete z dvoch cestovateľských, do ktorých sa dajú zaznamenávať prázdninové dobrodružstvá - karavan a prázdninová cesta. Alebo sú v ponuke diáre s jednorožcom, psíkom a leňochodom.

 Pre neposedné prstíky

Srdcovkou našich zákazníkov je kocka Starcube, hračka, s ktorou si každé dieťa vystačí samo. Kocka zamestná neposedné prstíky, nepokojné deti. Cieľom je totiž dva kusy, na ktoré je možné kocku rozdeliť a dať opäť dokopy. A nie je to úplne jednoduché. Deti pri hre rozvíjajú jemnú motoriku a logické myslenie. Vyberať môžete z troch motívov - Cosmos s motívmi planét, Wildlife s motívom divokých zvierat alebo klasickú farebnú variantu pripomínajúce Rubikoú kocku.

Múdra plastelína, či pexeso nesklamú

Odmeniť môžete deti i ďalšími drobnými hračkami. Pokiaľ ale vaše deti prepadli slizom a šikovným modelínám, určite u nás nájdete tú pravú. Buď môžete darovať väčšie balenie, alebo ak darček za vysvedčenie vnímate skôr symbolicky, potom siahnite po niektorej z mini variant. A nezabudnite na to, že v podobe guľôčky je z plastelíny razom hopík!


Ak chcete zaobstarať niečo, čo si užijete spoločne s deťmi, potom skúste vybrať  pexeso od Mudpuppy. Ich mini memory game máme s krásnymi motívmi zvierat, áut, princezien, či dinosaurov.

No a ak deti rady tvoria a maľujú, istotou je jedna z našich tvorivých setov. Deťom sa určite budú páčiť sety na vyfarbovanie (jendorožci, sci-fi, rozprávkový priatelia, balet a ďalšie), výroba lietadiel, koruniek či šperkov.