Tí najlepší spoločníci na leto pri vode

Prázdniny a kúpanie patria nerozlučne k sebe. Bez neho by to snáď nebolo ani to pravé leto. Teplota stúpa a bazén, rybník alebo more sú zrazu tým najpríjemnejším miestom na svete. Deti vodu milujú a vydržia v nej celé hodiny. Či už sa chystáte stráviť preslnený deň na dedinskom kúpalisku, na brehu krištáľovo čistého jazera, alebo v morských vlnách, určite sa vám bude hodiť pár osvedčených spoločníkov pre spríjemnenie vodných hier.

Veľa zábavy si deti vo vode užijú s nafukovacími zvieratkami od legendárnej českej značky Fatra. Väčšie deti ocenia farebného raka, delfína, alebo hviezdicu. Pre tých najmenších vyberajte zo špeciálnej čiernobiele radu, ktorú Fatra vyrobila priamo pre Kidtown.cz Ide o kolekciu hračiek s rolničkou (hviezdička, kruh, medvedík), Využijete ich  i doma - každé kúpanie vo vani bude hneď veselšie.

Keď deti unaví bláznenie vo vlnách, určite príde vhod nafukovacie lehátko. Na ňom sa môžu na chvíľku natiahnuť a nechať sa príjemne hojdať. Čo tak sladučký milkshake, od Fun2 Give, ktorý je tzv. priamo k olíznutiu?

Slniečko vie byť pekne ostré, dostať ratolesti do tieňa na deku je niekedy takmer nadľudská úloha. S našimi POP IT UP stanmi to bude hračka - uvidíte, že si tam rady zalezú úplne samy a nebude sa im chcieť von. Rozložíte ich behom minútky presne tam, kde potrebujete. Pre chlapcov máme požiarnu stanicu alebo jaskyňu s dinosaurami, pre dievčatká zase princeznovský zámok, alebo domček pre bábiky. A spoločne si pohrajú napríklad vo food trucku, alebo na farme.

Jemný piesok na pláži priamo zvádza k tomu, aby sa v ňom deti poriadne pohrabali. Krásne sa na to hodia lopatkyhrabličky vo veselých farbách a sada formičiek, s ktorou v okamihu dieťa vykúzli tie najlepšie bábovky pod slnkom. Na zbieranie mušlí, kamienkov a ďalších pokladov zase skvele poslúži priehľadný farebné kýbliky.

 Žiadna výbava k vode by nebola kompletná bez poriadnej lopty. Skúste napríklad tie z dielne americkej značky Crocodile Creek, ktoré sú vyrobené z prírodnej gumy a neobsahujú žiadne potenciálne škodlivé látky ako je napríklad PVC, BPA alebo vinyl. A keď všetky osvedčené druhy zábavy sklamú, stačí z čarovného klobúka vytiahnuť postrehovú hru s písmenkami a číslami Dobble, cestovné šachy s figúrkami zvieratiek, alebo princeznovské domino. Uvidíte, že deň pri vode utečie ako nič.