Srdcovky:naše top produkty a hlavne najobľúbenejšie hračky vašich i našich deti

Často sa nás v našich predajniach pýtate, ktoré sú najpredávanejšie produkty. Teda ktoré hračky najviac rodičia kupujú a ktoré majú rady naše deti. V obchodíku vám hravo poradíme, ale na webe si s vami nepohovoríme. A práve preto sme na našich webovkách novo vytvorili kategóriu "Top produkty - srdcovky", aby ste tie najobľúbenejšie hračky našli aj tam.

srdcovka_web

 

Rozvoj motoriky i fantazie

Najväčšími hitmi medzi deťmi i rodičmi sú bezpochyby Sensory Blocks Dúhové kamienky. A oprávnene. So sensory blocks deti od 18 mesiacov spoznávajú tvary, správanie rôznych skupenstiev alebo farby. Z kociek tiež môžu postaviť zaujímavé abstraktné stavby. V prípade 36 farebných "kamienkov" deti prirodzene trénujú predsavivosť aj prácu podľa predlohy. Učia sa farby alebo jednoduché počty. Sú príjemné do ruky, a tak s nimi deti prirodzene rozvíjajú jemnú motoriku.

Pre neposedné prstíky

Pre deti tak od päť rokov až po násťročných bola trhákom kocka StarCube. Je to taký prvý hlavovlam. Skladá sa z dvoch kociek (v niektorých polohách vlastne z hviezd), ktoré majú deti za úlohu rozpojiť alebo naopak spojiť do jedneho kusu. Môže sa zdať, že je to jednoduché, ale nie je tomu tak. Kocka má totiž niekoľko polôh. Nie v každej z nich môžu deti dva kusy rozpojiť či spojiť. Ako v našich predajniach, tak aj na rôznych veľtrhoch k nám opakovane zablúdili deti, ktoré sa chceli z kockou pohrať. Vo väčšine prípadov napokon rodičov prehovorili a kocku si odniesli. Preto sme v druhej polovici roka doplnili StarCube so vzhľadom Rubikovej kocky o ďalší vesmírny motív - StarCube Cosmos.

5286_the-amazing-star-cube-transforming-geometric-puzzle-star-fits-into-cubeStarcube-Planeten-Sterne-freiStarcube-Planeten-offen-frei

 

Pre najmenších

Veľkú radosť nám urobila naša čiernobiela edícia pre najmenších, ktorú si mamičky obľúbili. Čiernobiele knižky a nafukovacie hrkálky sú totiž ideálne už pre novorodencov, ktorí nerozoznávajú farby a vidia skôr rozmazane. Postupne sa počas mesiacov pridáva červená farba a zhruba od ôsmeho mesiaca aj viac kontrastov. Knižka s medvedíkom, červenou, kontrasty či nafukovacia hvězdička už urobila radosť mnohým bábätkám.4536-5789_ciernobiela-hviezdicka-s-cervenym

Obľubené magnetické stavebnice

To, čo deti baví, sú tiež magnetické stavebnice. Či už je to menší Geomatrix, kde z kociek zostavia rôzne postavičky, alebo objekty, ktorý prispieva k pochopeniu fyzikálnych súvislostí, ako napr. vyváženosť, gravitácia, magnetizmus. Alebo parádna stavebnica Magnatiles, s ktorou jednoducho postavia úžasné 3D stavby - pyramídy, domčeky, garáže, aj pomerne vysoké veže. Vďaka rôznym geometrickým tvarom deti navyše pochopia matematické zákonitosti. Napríklad, že štvorec sa skladá z dvoch pravouhlých trojuholníkov, alebo ako kombinovať štvorce a rovnostranné trojuholníky, aby vznikla futbalová lopta.

Geomatrix panacekStavebnice MagnaTiles5181-3

Jednoducho navštívte našu novú kategóriu, kde si z našich top produktov určite vyberiete. Či už to budú spomínané hračky alebo cestovná tlupa dinosaurou či zvieratiek z džungle. Niečo z našej retro sady, alebo zo senzorických produktov. Napríklad senzorické trblietavé gule, do ktorých deti budú pozerať, upokoja ich a niektoré s nimi aj zaspia. A pozor! Skáču ako hopík.

Tribe of Dinosaurs - inside - 063063 083Capture0083-HR3876_retro-blocks-015889_sensory-trpytive-koule-rainbow-glitter-ball