Spríjemnite deťom návrat do školy novou výbavou

Ako deti pripraviť na návrat do školy ste si mohli prečítať v článku Päť zaručených rád, ako deťom spríjemniť po prázdninách návrat do školy. Avšak teraz je tu posledný týždeň letných prázdnin, a tak veľa z nás čaká lov na školské pomôcky a potreby. Vyraziť môžete aj k nám do obchodov alebo na web, my vás však nebudeme trápiť ponukou povinnej školskej výbavy. Naopak, u nás deťom môžete zaobstarať drobnosti, ktoré im spríjemnia hodiny strávené v škole.

Vedľa zošitov, obalov, kufríkov, papučiek, vrecúšku či cviček sa do školy deťom budú hodiť aj také veci ako sú veselé desiatové škatuľky, fľaše na pitie, fixky krásnych farieb a vôní, gumy, ktoré nie sú nudné.

A keby ste náhodou zistili, že z aktovky vášho školáka toho veľa nezostalo, tak pre chlapcov ich ešte pár na sklade máme. Po vyučovaní sa im bude hodiť vytiahnu z aktovky inteligentnú plastelínu. U tej totiž môžu hodiť školské povinnosti na chvíľu za hlavu a odpočinúť si.

Desiata a pitný režim sú základ
Školský deň sa jednoznačne nezaobíde bez desiaty a pravidelného dopĺňania tekutín. A tie môžu byť zabalené a naliať do krásnych desiatových boxov, fľaštičiek so slamkou či termofľaše od Crocodile Creek, ktoré máme s rôznymi veselými motívmi. Desiatové krabičky a fľaše na pitie môžete vyladiť do rovnakého designu. Pre dievčatá je máme napríklad s obrázkom víly, zvieratiek, jednorožca či s koníkom.

 

Na svoje si prídu aj chlapci. Vyberať môžu fľašu z motívov planét, dinosaurov, áut a nákladiakov či žralokov. Krabičky máme vo väčšej veľkosti alebo v menšej trebárs na čučoriedky či sušienky. Fľašky sú samozrejme bez BPA a ftalátov a vojde sa do nich 450 ml tekutiny.

Praktické sú tiež nerezové termofľaše, ktoré udržia nápoj vnútri studený či teplý až 6 hodín. Máme ich v štyroch rôznych vzoroch - dinosaury, žraloky, jednorožce a motýle.

 

Obsah peračníka nemusí byť nudný
Je jasné, že v peračníku musí byť klasika ako sú ceruzky, pero, rozvrh, pravítko či kružidlo. A aby to nebola nuda, u nás do neho deťom môžete kúpiť veselé gumy od firmy Iwako. Sú absolútnou novinkou na slovenskom trhu. Ony to totiž nie sú len tak obyčajné gumy, ale krásne figúrky na gumovanie. Na svoje si prídu milovníci a milovníčky jednorožcov, pánd, delfínov, slonov, tuleňov, žralokov, korytnačiek, veľrýb, opičiek, levov aj bizónov.

V ponuke gumovacích figúrok máme aj rôzne autá, hudobné nástroje či lopty a kuželiek. Kópiu môžete gumy jednotlivo alebo vo výhodných setoch.

Do peračníku deťom môžete kúpiť niektoré z našich fixiek. Máme krásne voňavé fixy, alebo im kúpiť pastelky s krásnou hodvábnou textúrou.

Inteligentní plastelína pre voľnú chvíľku
Pre nenechavé prstíky a trochu relax deťom do aktovky pribaľte jednu z našich inteligentných plastelíny. Niektoré fosforeskujú, iné sú magnetické a ďalšie zase menia farbu pri zahriatí. Deti ich milujú. Tieto kvalitné voňajúce silikónová hmoty sú skvelou senzorickú pomôckou pre rozvoj hmatu a vynikajúce na precvičenie prstov. Máme navyše teraz veľa nových v krásnych farbieb, vôň a veselých názvoch: rose lagoon, dragon scale, invisible ink, firestorm, secret scroll a mnoho ďalších.

 

Všetky veci, ktoré vaše deti využijú v škole aj po konci vyučovania nájdete v našej kategórii Späť do školy.