So štvorročným stavajte, maľujte, vyrábajte, skladajte

 

Máte doma štvorročné dievčatko, ktoré rado kreslí? Alebo chlapca, ktorý by stále z niečoho staval roboty, autá, vesmírne lode či garáže a hrady pre rytiera? Skladajú puzzle, ale už ich staré motívy nebavia? Máme pre vás skvelé tipy na darčeky pod stromček. Darujte im hračky, ktoré ich budú baviť, posilnia ich fantáziu a rozvinú veľa ďalších zručností a znalostí. U nás v Kidtown.sk ich máme a poradíme, ktoré sú tie pravé pod váš vianočný stromček.

Magnetická stavebnica

Chlapcov aj dievčatá, ktorí radi stavajú, určíte poteší magnetická stavebnica Magna Tiles. Stavebnica obsahuje ploché stavebné kusy rôznych tvarov a všetky majú po celom svojom obvode zabudované magnety - jednoducho sa na seba hranami pritiahnú. Deti zo stavebnice postavia krásne zámky, stajne, katedrály, pyramídy, vesmírne plavidlá a mnoho ďalších stavieb. Jednotlivé kúsky sa líšia farbou i tvarom. Deti pri stavbe zistia, čo je a ako funguje magnet a prečo niektoré strany k sebe priľnú a iné sa odpudzujú. Precvičia si jemnú motoriku, ale tiež matematiku - naučia sa totiž rozpoznávať rôzne geometrické tvary. Prirodzene porozumejú priestorovému vnímaniu. Môžete tiež prikúpiť špeciálnu fosforeskujúcu edíciu Glow in the dark. 

Tvorivé sety

Tvorivé dievčatká, ale aj chlapci, ktorí radi vyrábajú, ocenia niektoré z našich kreatívnych sád, či už od Tiger Tribe či od RE-CYCLE-ME. Ak doma myslíte na ekológiu a vidíte, koľko odpadu my ľudia vyprodukujeme, sú pre vašu rodinu sety RE-CYCLE-ME tým pravým. V týchto inšpiratívnych sadách nájdete potrebnú "zmes" vecí ku tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov, vezmete si lepidlo a nožnice a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. A pritom myslíte aj na planétu Zem a deti prirodzene naučíte dobrú vec. Pod stromček môžete vyberať zo sád pre dievčatá aj chlapcov - sety pre princezné, robototi, zvieratká atď. Tvorivé sety od Tiger Tribe budú tiež pekným darčekom pod stromčekom - vyberať môžete z rôznych maľovacích aj vyrábacích sád pre dievčatá aj chlapcov: vintage lietadlá, výroba šperkov , výroba princeznovských koruniek, sci-fi vymaľovávanie, neónových priateľov, neonového jednorožca a mnohých ďalších.

Budem doktor

Ak hľadáte pre deti doktorský kufrík, ktorý by neobsahoval len atrapy, ale skutočne funkčné súčasti, potom pre vás máme ten najlepší doktorský kufrík na trhu - kufrík Budem doktor. Ukrýva všetko od náplastí, tampónov, obväzu, striekačiek, skúmaviek či drevených špachtlý a kvapkadla, cez gumové rukavice, rúšku, podložku a čiapočku až po emitku, plne funkčný teplomer či fonendoskop. Pomocou očnej tabuľky môžu deti vyšetriť zrak každého pacienta a vypísať recept s domácou liečbou.

Puzzle

Darčekom, ktorý nesklame, sú puzzle od Mudpuppy či Crocodile Creek. Pre štvorročných ich máme veľa a s krásnymi motívmi- letisko, princezny, puzzle s tajným obrázkom pre dievčatá, puzzle s tajným obrázkom pre chlapcov, balerínkami, kamarátmi z džungle, zvieratká sveta, zvieratká z pralesa, akvária, a mnoho ďalších.

Prečítajte si, čo dať bábätkám, jednoročným, dvojročným, trojročným, štvorročným, päťročným, šesťročným a starším deťom.

 Kidtown_voucher_vanoce2019SK_web