Šesťročných i starších budú baviť edukačné hračky i puzzle

 

 

 

A je to tu zas. Musíme vymyslieť darčeky pod vianočný stromček. Ničoho sa ale nebojte, pretože my vám s tým pomôžeme. U nás totiž nájdete hračky, ktoré zabavia neposedné prstíky, uspokoja staviteľa, pomôžu deťom so školskou látkou či naučia hospodáriť s peniazmi. Pozrite sa na naše tipy a odškrtnite si jednu z úloh - vianočné darčeky pre deti = SPLNENÉ.

Škola hrou

Preberajú deti v škole práve ľudské telo? Darujte im pod vianočný stromček niektorý z našich modelov - malú kostru, ľudské telo alebo srdce. Deti sa hrou naučia, z čoho sa jednotlivé orgány skladajú, ako do seba jednotlivé časti zapadajú a ako fungujú. Zvoliť môžete tiež pomôcky z iných predmetov - matematiky, chémie či fyziky. Uvidíte, že ich zrazu bude školská látka baviť!

Retro edícia

Páčiť sa im budú tiež hračky z našej retro edície. Radosť im urobia napríklad magnetické šípky, ktoré nemajú ostré hroty, futbalvznášajúca sa loptička či hra Jenga - tú si užije celá rodina :)

Magnetické kocky

Parádne ich zabaví tiež GeoBender, je to vlastne magnetické puzzle v kocke, ktoré pretvoríte do viac ako 70 rôznych tvarov. Rozvíja detskú fantáziu, jemnú motoriku, posilňuje koncentráciu, rozvíja matematické a geometrické znalosti. Varianta Nautilus má na povrchu krásny hnedý dizajn, vnútri vás ale prekvapí farbou oceánu, ohňa a zeme. Varianta Primary kombinuje žltú, červenú a modrú farbu. Varianta Abstract je v krásnom čiernobielom dizajne.

Skvelou voľbou je StarCube Cosmos. Skladá sa z dvoch kociek, ktoré deti majú za úlohu rozpojiť alebo naopak spojiť do jednoho kusu. Môže sa zdať, že je to jednoduché, ale nie je. Kocka má totiž niekoľko polôh a nie v každej z nich môžu deti dva kusy rozpojiť či spojiť. Kocka sa páči chalanom aj babám. Perfektná je pre deti, ktoré sú nepokojné a často nevedia, čo s rukami.

Stavebnice

Ak vaše detí baví stavať domy, garáže, mosty a ďalšie jednoduché aj zložitejšie konštrukcie, potom im pod stromček nadeľte drevenú stavebnicu TomTecT. Všetci v rodine s ňou zažijete veľa zábavy. Hneď môžete začať stavať a vďaka prepojeniu drevených drievok plastovými spojmi môžete postaviť krásne stavby a niektoré časti aj rozhýbať. Môže sa vám zdať, že stavebnica je len pre staršie deti, pretože je to práca s detailmi a detská jemná motorika dostane zabrať. Ale TomTectT si užijú aj menšie deti. Balením s tisíckou doštičiek rozhodne darček pod stromček nepokazíte a uvidíte, koľko krásnych stavieb z nich deti postavia.

Puzzle

A čo puzzle? Aj tie máme pre staršie deti, sú síce zložitejšie, ale pre tento vek je to potrebné - veľa malých kúskov, nech sa deti trochu potrápia a zabavia. A samozrejme im s tým môžete pomôcť. Navyše sa môžu i niečo naučiť, hlavne ak im kúpite Discovery puzzle od Crocodile Creek - Európu, Svet či Vesmír si iste zamilujú.

Prečítajte si, čo dať bábätkám, jednoročným, dvojročným, trojročným, štvorročným, päťročným, šesťročným a starším deťom pod vianočný stromček.

Kidtown_voucher_vanoce2019SK_web

.