Od 5 rokov - hra na doktora či ochrancu planéty

 

 

Majú vaše deti izbičku plnú hračiek, a tak neviete, čo im tento rok darovť pod vianočný stromček? Čo zvoliť variantu, ktorá ich niečo naučí, rozvinie ich zručnosti a vedomosti alebo ich naučí, že našu planétu je potrebné chrániť? Pozrite sa na naše tipy, čo zaobstarať tento rok k Vianociam.

Budem doktor

baner-doktor

Hľadáte pre deti doktorský kufrík, ktorý by neobsahoval len atrapy, ale skutočne funkčné súčasti? Potom pre vás máme ten najlepší doktorský kufrík na trhu - kufrík Budem doktor. Ukrýva všetko od náplastí, tampónov, obväzu, striekačiek, skúmaviek či drevených tyčiniek a kvapkadla, cez gumové rukavice, rúšku, podložku a čiapočku až po emitku, plne funkčný teplomer či fonendoskop. Pomocou očnej tabuľky môžu deti vyšetriť zrak každého pacienta a vypísať recept s domácou liečbou.

Ekologické tvorivé sady

Najlepšie hračkou, ktorú dať ako darček pod stromček, využiť na oslavách alebo pre dlhé chvíle doma, sú tvorivé sady od RE-CYCLE-ME. Ak doma myslíte na ekológiu a hnevá vás, koľko odpadu my ľudia vyprodukujeme, sú pre vašu rodinu tým pravým. V týchto inšpiratívnych sadách nájdete potrebnú "zmes" vecí ku tvoreniu rôznych predmetov a hračiek, ku ktorým prihodíte pár odpadkov. Vezmete si lepidlo a nožnice a môžete s deťmi hodiny tvoriť. Cieľom je vlastná výroba udržateľných hračiek, opätovné využitie odpadu a rozvoj kreativity detí. A pritom myslíte aj na planétu Zem a deti prirodzene naučíte dobrú vec. Pod stromček môžete vyberať zo sád pre dievčatá aj chlapcov - sety pre princezné, roboti či zvieratká, atď.

Puzzle

Darčekom, ktorý nesklame, sú puzzle od Mudpuppy či Crocodile Creek. Pre päťročných ich máme veľa a s krásnymi motívmi - objavné Discovery a to  Svet, Európa, Vesmír alebo Dinosaury. Veľkým hitom sú aj puzzle svietiace v tme.

Resources alebo dúhové kamienky nesklamú 

Skvelou voľbou pre peťročných sú Dúhové kamienky Rainbow pebbles alebo Resources. Postavíte z nich úchvatné stavby, sú veľmi príjemné na omak a veľmi vhodné pre takmer predškolákov, u ktorých je motorika dôležitá hlavne kvôli príprave do školy.

Prečítajte si, čo dať bábätkám, jednoročným, dvojročným, trojročným, štvorročným, päťročným, šesťročným a starším deťom pod vianočný stromček.

Kidtown_voucher_vanoce2019SK_web