Hurá prázdniny - tipy na hračky, ktoré sa budú hodiť

Hurá, sú tu konečne prázdniny. Aj keď tento rok je to po karanténe trochu srandovné. Napriek tomu až teraz deťom začali tie pravé prázdniny. Máme pre vás niekoľko tipov na hračky a doplnky, ktoré by vašim deťom počas letných prázdnin nemali chýbať.

Keď deti unaví bláznenie vo vlnách, určite príde vhod nafukovacie lehátko. Na ňom sa môžu na chvíľku natiahnuť a nechať sa príjemne hojdať. Čo tak sladučký milkshake,  ktorý je tzv. priamo k olízaniu? Naviac je teraz so zľavou 40%. Ale pozor, zásoby sa zmenšujú! Tak rýchlo rýchlo, ako vám ho vypredajú :)

Na výlety sa deťom bude hodiť jedna z našich krásnych praktických termofľiaš, ktorá udrží nápoj vnútri studený až 6 hodín. Máme ju v štyroch rôznych vzoroch - dinosaury, žraloky, jednorožce a motýle.

Slniečko vie byť pekne ostré, dostať ratolesti do tieňa na deku je ale niekedy takmer nadľudská úloha. S našimi POP IT UP stany to bude hračka - uvidíte, že si tam rady zalezú úplne samy a nebude sa im chcieť von. Naviac je rozložíte behom minútky presne tam, kde potrebujete. Pre chlapcov máme garáž, pre dievčatká zasa domček pre bábiky. A spoločne si pohrajú napríklad vo restaurat shope, alebo na farme.

3927

Jemný piesok na pláži priamo zvádza k tomu, aby sa v ňom deti poriadne pohrabaly. Krásne sa na to hodí lopatky a hrabličky vo veselých farbách a ďalšie sady na piesok,