Aj na horúce letné dni sa môžete vybaviť v hračkárstve Kidtown.sk!

Meteorológovia nám stále sľubujú, že horúce dni už nebudú. Dobre, búrky boli a budú aj ďalšie. Snáď aj pršať. Cez deň je zatiaľ ale stále pekná horúčava. Ideálne vyraziť niekam k rieke či rybníku, v tieni rozbaliť deku a šup do vody. Ale aj na také kúpanie je dobré sa vybaviť, ako do vody, tak na chvíle, kedy budete "odpočívať" na deke.

Nech to sú nafukovačky alebo hry pre dlhšie chvíľku, u nás v Kidtown.sk ich nájdete.

Milkshake pod seba i do seba
Ak nechcete len plávať, ale radi sa natiahnete na nafukovacie lehátko a necháte sa len tak hojdať vodou, potom určite musíte mať jednu z našich retro nafukovačiek. Hneď budete mať pocit, že ste sa vrátili v čase a ešte do Ameriky, pretože naše nafukovacie lehátka Milkshake a Fresh sóda sú ako z amerického filmu. Pre tých, ktorí si po vode radi niečo posielajú, zase poslúži lodička Regatta of Fatry. Tým najmenším kúpte hrkajúcu nafukovaciu hviezdicu, krúžok alebo medvedíka. Ak budete na pieskovej pláži, deti budú potrebovať sety formičiek na piesok - vyrobiť z báboviek tortičky alebo zmrzliny, potrebovať budú tiež kýbliky, lopatky a hrabličky. A chlapci dopravné prostriedky.

5634-1_asset-1432223

Keď deti vylezú z vody, len tak na deke nevydržia, čoskoro začnú vyčíňať. Postavte im jeden z našich Pop-it-Up stanov, ktoré máme v rôznych motívoch - stany pre princezné, farmára, milovníkov dinosaurov, reštauráciu či požiarnu stanicu.

3939_playtents-09-uai-1440x1018

Hry čo sa zmestia do tašky
Do tašky, či batôžku by ste nemali zabudnúť pribaliť nejakú hru. Určite sa bude hodiť napríklad také písmenkové či číselné "Dobble ". Deti túto hru milujú. Navyše si aj nenásilne zopakujú čísla a abecedu. Ak deti majú radšej pexeso, ani to nie je problém, máme veľký výber v našej ponuke. Od Mudpuppy máme krásne obrázkové pexesa. vyberať môžete opäť z mnohých motívov - zvieracie, dinosaurie, versmírne, automobilové, alebo s  princeznami. Pre milovníkov puzzle zase máme puzzle magnetické, ktoré sa len tak nepoztrácejú. Čakajú na vás jednorožce, morské a suchozemské zvieratá alebo vesmír. Ak doma máte šachistu, máme pre vás malé šachové balenie na pláž. A klasikou, ktorá nikdy nesklame, je domino.

Praktickým spoločníkom pri vode sú tiež lopty. Starším deťom od šiestich rokov by vo výbave nemali chýbať rugy lopty, alebo niektoré z lôpt od Crocodile Creek. Prípadne usporiadajte turnaj v crvrnkání guličiek.

4368_rugbydino

Veríme, že všetky spomínané hračky vám spríjemnia  leto pri vode :-) Tak šup k vode a užite si ešte august!